TOPlist

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Od Ružomberka na Donovaly odbočiť v Liptovskej Osade doprava na Liptovské Revúce (4km). Na začiatku obce po pravej strane cesty je dom č.36, kde bývajú majitelia. Chata je vzdialená cca 300 metrov. Parkovanie priamo vo dvore chaty.
Vybavení a služby
Chata Relax* sa skladá z dvoch samostatných častí: ČASŤ 1.: 4 spálne (2,2+1,4,4) s kapacitou 14 lôžok, veľká spoločenská miestnosť s krbom, TV, RP, kompletne vybavená kuchyňa (sporák, chladnička, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica...), 3x sprchovací kút, 2x WC. ČASŤ 2.: 2 spálne s kapacitou 8 lôžok, spoločenská miestnosť s krbom, TV, RP, kompletne vybavený kuchynský kút, sociálne zariadenie (sprchovací kút, WC). Zo spoločenských miestností - z každej časti je priamy výstup na svoju vlastnú záhradnú terasu so záhradným sedením, ohniskom resp.záhradným grilom. Hosťom sú bezplatne k dispozícii: pingpongový stôl, hojdačky, pieskovisko, basketbalový kôš, petanq, stolový futbal... Tenisové kurty sú vzdialené 1,5km.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
Lyžiarske vleky sú vzdialené 300 metrov od chaty. Strediská Parksnow Donovaly 15km, Skipark Ružomberok 20km. Thermal Bešeňová, Tatralandia, Vlkolínec - UNESCO. Ideálne východiskové miesto pre turistiku vo Veľkej Fatre, cykloturistiku, paraguajling, prechádzky a pobyt v prírode.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz