Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Demänovská Dolina
Adresa: 
Demänovská dolina 199
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 915 832 414
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
chatyjasna.sk/sofia
www.slovenske.cz/chatasofia

kapacita  kapacita: 11 lůžek

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  700 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Pavčina Lehota počasí Pavčina Lehota

Chopok Sever - Záhradky hlásí 40 - 85 cm sněhu


Poloha a dosažitelnost
Chata Sofia sa nachádza na začiatku Demänovskej Doliny, v blízkosti sa nachádza reštaurácia Demänovka, autobusová zastávka. Od centra Liptovského Mikuláša je vzdialená len 5 km.
Vybavení a služby
Chata je moderne a komfortne zariadená, na poschodí sú tri spálne, v každej spálni sú tri postele. Na prízemí je veľká spoločenská miestnosť s krbom,sedacia súprava, jedálenský stôl, kompletne zariadená kuchyňa - riad, chladnička s mrazničkou, sporák, rýchlovarná kanvica, mikrovlná rúra a TV/SAT, taktiež sú tam dve toalety a dve kúpeľne so sprchovacími kútmi, sušič ... více >>
Rekreace a služby v okolí
V blízkosti chaty je veľa možností ako tráviť voľný čas a užiť si dovolenku na Liptove: - Lyžiarske stredisko Žiarce 1,5 km - Bobová dráha Žiarce 1,5 km - Demänovská ľadová jaskyňa 2 km - Demänovská jaskyňa Slobody 4 km - Lyžiarske stredisko Jasná Nízke Tatry 8 km - Vrbické pleso 8 km - Aquapark Tatralandia 9 km - Thermal park Bešeňová 17 km - Kúpeľe Lúčky ... více >>
Provozovatel: Martin Triebušník
Informace poskytnul: Triebušníková Zuzana
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz