PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Malá Fatra » Ubytování » Terchová » Chata Uhorčík ***

Chata Uhorčík ***

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Terchová
Adresa: 
Chata Uhorčík ***, Na Bukovine 1452, 013 06 Terchová
Web adresa:
www.slovenske.cz/chatauhorcik
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 20 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 590 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Vrátna

počasí Chata na Grúni

Wi-Fi

Je možný

Chata sa nachádza v nádhernej prírode národného parku Malá Fatra. V areály chaty je detské ihrisko, klzisko, streetbalové ihrisko, krbová miestnosť. Ubytovanie je v samostatných izbách s WC a kúpeľňou. K dispozícii budete mať kuchyňu, spoločenskú miestnosť a herňu s krbom. Príďte si oddýchnuť


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chata Uhorčík sa nachádza na slnečnom mieste iba 3km od centra Terchovej. Je ľahko prístupná autom i autobusom a má vlastné parkovisko.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chata Uhorčík vám ponúka široké spektrum služieb, takže vy ani vaše deti sa na dovolenke nebude nudiť a počas vášho pobytu môžete príjemne stráviť čas.K dispozícii máte spoločenskú miestnosť s krbom. Zahrať si môžete stolný futbal, hokej a kulečník, prípadne šípky. V spoločenskej miestnosti sa nachádza hifi veža, tak si nezabudnite priniesť vaše obľúbené CDčka.Vaše... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Festivaly a akcie v Terchovej: Obec Terchová je známa festivalmi a akciami, ktoré sa v nej poriadajú. Medzi najznámejšie patrí festival Jánošíkové dni. Populárne sú aj Poľovnícke dni sv. Huberta alebo Majstrovstvá Slovenska a "sveta" v kosení kosou. V zime by ste si nemali nechať ujsť Konské preteky, Verejný lyžiarsky pretek, v lete zase Cyrilometodské folklórne... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Ing.Chrapčiak Peter
Informace poskytnul: Ing.Chrapčiak Peter
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz