Chata Uhorčík ***

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Terchová
Adresa: 
Chata Uhorčík ***, Na Bukovine 1452, 013 06 Terchová
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)905 861 385, +421 (0)905 462 076
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chatauhorcik.sk
www.slovenske.cz/chatauhorcik
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 20 lůžek

wi-fi Internet

nadmorska_vyska nadmořská výška: 590 m.

Je možný

počasí Vrátna počasí Vrátna

počasí Chata na Grúni počasí Chata na Grúni

Chata sa nachádza v nádhernej prírode národného parku Malá Fatra. V areály chaty je detské ihrisko, klzisko, streetbalové ihrisko, krbová miestnosť. Ubytovanie je v samostatných izbách s WC a kúpeľňou. K dispozícii budete mať kuchyňu, spoločenskú miestnosť a herňu s krbom. Príďte si oddýchnuť


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chata Uhorčík sa nachádza na slnečnom mieste iba 3km od centra Terchovej. Je ľahko prístupná autom i autobusom a má vlastné parkovisko.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chata Uhorčík vám ponúka široké spektrum služieb, takže vy ani vaše deti sa na dovolenke nebude nudiť a počas vášho pobytu môžete príjemne stráviť čas.K dispozícii máte spoločenskú miestnosť s krbom. Zahrať si môžete stolný futbal, hokej a kulečník, prípadne šípky. V spoločenskej miestnosti sa nachádza hifi veža, tak si nezabudnite priniesť vaše obľúbené CDčka.Vaše... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Festivaly a akcie v Terchovej: Obec Terchová je známa festivalmi a akciami, ktoré sa v nej poriadajú. Medzi najznámejšie patrí festival Jánošíkové dni. Populárne sú aj Poľovnícke dni sv. Huberta alebo Majstrovstvá Slovenska a "sveta" v kosení kosou. V zime by ste si nemali nechať ujsť Konské preteky, Verejný lyžiarsky pretek, v lete zase Cyrilometodské folklórne... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Ing.Chrapčiak Peter
Informace poskytnul: Ing.Chrapčiak Peter
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz