TOPlist
Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Čingov
Adresa: 
J.Wolkera 20, 05205 Spišská Nová Ves
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)905 315 517
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
chata-zaja.webnode.sk
www.slovenske.cz/chata-zaja
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 21 lůžek

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  494 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Spišská Nová Ves počasí Spišská Nová Ves

Není možný


Poloha a dosažitelnost

Chata Zaja - Baník sa nachádza v centre Slovenského raja v oblasti Čingov - Spišská Nová Ves, v Košickom kraji.

Vybavení a služby

Kapacita chaty je 21 lôžok. Ubytovanie poskytujeme na poschodí v 2 a 4-lôžkových izbách. Sociálne zariadenia sú na lôžkovom podlaží. K dispozícii je veľká spoločenská miestnosť s kozubom a TV-SAT. Pre návštevníkov ja k dispozícii kompletne vybavená kuchyňa.

Rekreace a služby v okolí

Návštevníci Čingova môžu obdivovať krásy Slovenského raja, Spiša, Spišskogemerského krasu. Celodenné individuálne stravovanie poskytujú blízke reštauračné zariadenia.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Vladimír Zajac
Informace poskytnul: Vladimír Zajac
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz