PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Čingov
Adresa: 
J.Wolkera 20, 05205 Spišská Nová Ves
Ak ako prevádzkovateľ ubytovacieho zariadenia Chata ZAJA chcete obnoviť prezentáciu Vášho objektu z archívu, prosím, kontaktujte nás telefonicky na +420 608 118 970 alebo e-mailom info@slovenske.sk
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 21 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 494 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Spišská Nová Ves

počasí Smižany

Chata ZAJA je v centre Slovenského raja v oblasti Čingov - Spišská Nová Ves. Rekreačné možnosti: V lete je Čingov ideálnym východiskom vychádzok do roklín Slovenského raja a pre cykloturistiku. Prielom Hornádu je možné splavovať pri 70cm výške hladiny rieky.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chata Zaja - Baník sa nachádza v centre Slovenského raja v oblasti Čingov - Spišská Nová Ves, v Košickom kraji.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Kapacita chaty je 21 lôžok. Ubytovanie poskytujeme na poschodí v 2 a 4-lôžkových izbách. Sociálne zariadenia sú na lôžkovom podlaží. K dispozícii je veľká spoločenská miestnosť s kozubom a TV-SAT. Pre návštevníkov ja k dispozícii kompletne vybavená kuchyňa.

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Návštevníci Čingova môžu obdivovať krásy Slovenského raja, Spiša, Spišskogemerského krasu. Celodenné individuálne stravovanie poskytujú blízke reštauračné zariadenia.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz