PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Malá Fatra » Ubytování » Štefanová » Chata Zliensky
Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Terchová, Štefanová
Adresa: 
Śtefanová 1282, 01306 Terchová
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)41-569 5432, +421 (0)902 137 623
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.slovenske.cz/zliensky
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Chata sa nachádza v krásnom prostredí Malej Fatry v dedinke Štefanova, odkiaľ vedú všetky turistické chodníky. Z chaty je výhľad na Veľký Rozsutec.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chata sa nachádza 5km od obce Terchová, v malebnom prostredí Národného parku Malá Fatra, v dedinke Štefanová.Z izieb je výhľad na Veľký Rozsutec a Poludňovú skalu.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Hosťom sú k dispozícii 4 izby, 3 kúpeľne, kuchyňa, ktorá slúži aj ako spoločenská miestnosť. Vonku je záhrada s možnosťou grilovania v altánku a opekania na ohnisku. Celková kapacita chaty je 12 lôžok - 1/4-posteľová (manželská posteľ a poschodová posteľ), 2/3-posteľové a 1/2-posteľová izba. V chate je pripojenie na internet, v izbách a v kuchyni je TV. Pes a iné zvieratá do chaty nesmú.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Ubytovanie je vhodné pre rodiny s deťmi, ale aj pre partie mladých ľudí. V lete je možnosť pešej turistiky do okolitých hôr a v zime možnosť lyžovania a využívania zimných športov v lyžiarskom stredisku Ski centrum Vrátna, ktoré je vzdialené cca 2km.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Helena Muráňová
Informace poskytnul: Helena Muráňová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz