PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Vysoké Tatry » Ubytování » Štôla » Chatová osada Villa Tatry Štôla

Chatová osada Villa Tatry Štôla

Druh ubytování: 
Rekreační středisko
Místo: 
Štôla
Adresa: 
Villa Tatry Stola 34, 059 37 Štôla
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)33-7742 910, +421 (0)905 711 390
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.villatatry.com www.slovenske.cz/villatatry
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 35 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 950 m.

Chatová osada na kraji obce Štôla je umiestnená v peknom prostredí na veľkej ohradenej lúke (cca 5000m2). Areálom preteká horský potôčik. Osadu tvorí 7 útulných zrekonštruovaných chatiek pre maximálne 5 osôb s podlahovou plochou každej chatky cca 40m2.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Jedna z najkrajších tatranských dediniek – Štôla sa nachádza v nadmorskej výške 950m. Do Štôly sa dostanete odbočením z cesty E50 resp. odbočením z diaľnice na cestu č.539 smer Mengusovce - Vyšné Hágy. Obec má autobusové spojenie do Popradu, na Štrbské Pleso a k tatranskej železničke na Vyšné Hágy (3km). Chatová osada Villa Tatry na okraji obce Štôla je... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chatka je vybavená: spoločenskou miestnosťou s 3 posteľami a podkrovnou spálničkou pre 2 osoby, farebným televíznym prijímačom (3 slovenské a 5 satelitných programov), terasou s jedálenským stolom a lavicou, kuchynkou vybavenou elektrickou dvojplatničkou, rýchlo varnou kanvicou, chladničkou, základným riadom na prípravu jednoduchých jedál, taniere, poháre, šálky,... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Lyžiarské vleky: Lopušná Dolina (6km), Lučivná (5km), Štrbské Pleso (12km), Smokovec (15km), Tatranská Lomnica (20km). Aqapark: Poprad (13km). Termálne kúpaliská: Poprad (13km), Lipt.Mikuláš (40km), Bešeňová (50km). Cyklistické trate priamo zo Štôly do iných kútov Vysokých Tatier. Turistika v lete vo Vysokých Tatrách a Slovenskom Raji (40km). Jaskyne v okolí: Važecká... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: DMS s.r.o.
Informace poskytnul: Ing. Jaroslav Truchly
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz