PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Vysoké Tatry » Ubytování » Štôla » Chatová osada Villa Tatry Štôla

Chatová osada Villa Tatry Štôla

Druh ubytování: 
Rekreační středisko
Místo: 
Štôla
Adresa: 
Villa Tatry Stola 34, 059 37 Štôla
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)33-7742 910
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Fax: 
+421 (0)33-7742 910
Web adresa:
www.villatatry.com www.slovenske.cz/villatatry
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 35 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 950 m.

Není možný

Chatová osada na kraji obce Štôla je umiestnená v peknom prostredí na veľkej ohradenej lúke (cca 5000m2). Areálom preteká horský potôčik. Osadu tvorí 7 útulných zrekonštruovaných chatiek pre maximálne 5 osôb s podlahovou plochou každej chatky cca 40m2.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Jedna z najkrajších tatranských dediniek – Štôla sa nachádza v nadmorskej výške 950m. Do Štôly sa dostanete odbočením z cesty E50 resp. odbočením z diaľnice na cestu č.539 smer Mengusovce - Vyšné Hágy. Obec má autobusové spojenie do Popradu, na Štrbské Pleso a k tatranskej železničke na Vyšné Hágy (3km). Chatová osada Villa Tatry na okraji obce Štôla je... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chatka je vybavená: spoločenskou miestnosťou s 3 posteľami a podkrovnou spálničkou pre 2 osoby, farebným televíznym prijímačom (3 slovenské a 5 satelitných programov), terasou s jedálenským stolom a lavicou, kuchynkou vybavenou elektrickou dvojplatničkou, rýchlo varnou kanvicou, chladničkou, základným riadom na prípravu jednoduchých jedál, taniere, poháre, šálky,... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Lyžiarské vleky: Lopušná Dolina (6km), Lučivná (5km), Štrbské Pleso (12km), Smokovec (15km), Tatranská Lomnica (20km). Aqapark: Poprad (13km). Termálne kúpaliská: Poprad (13km), Lipt.Mikuláš (40km), Bešeňová (50km). Cyklistické trate priamo zo Štôly do iných kútov Vysokých Tatier. Turistika v lete vo Vysokých Tatrách a Slovenskom Raji (40km). Jaskyne v okolí: Važecká... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: DMS s.r.o.
Informace poskytnul: Ing. Jaroslav Truchly
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz