Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Donovaly
Adresa: 
Donovaly 15
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)901 702 093
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.slovenske.cz/donovaly15
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 10 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 960 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

Po domluvě

počasí Donovaly počasí Donovaly

Chalupa sa nachádza v centre osady Donovaly. Pôvodná pre túto oblasť typická drevenica s presklenou verandou spája tradíciu so súčasnosťou a ponúka príjemné a pohodlné bývanie s atmosférou starých čias. V chalupe sa nachádzajú dva mezonetové apartmány, každý pre 5 osôb so samostatnými vchodmi.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Donovaly, jedno z najkrajších horských stredísk na Slovensku poskytuje vynikajúce podmienky pre športové vyžitie a oddych v lete i v zime. Nachádza sa vo výške 980m na hrebeni medzi Nízkymi Tatrami a Veľkou Fatrou. Priamo cez stredisko vedie medzinárodná cesta E77 medzi Banskou Bystricou a Ružomberkom. Objekt je celoročne dostupný autom a nachádza sa priamo v centre... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

V chalupe sa nachádzajú dva mezonetové apartmány so samostatnými vchodmi. Každý apartmán (60m2 a 67m2) je vhodný pre 5 osôb (plnohodnotné lôžka). • Na prízemí každého apartmánu sa nachádza kuchyňa: kuchynské zariadenie, elektrický sporák s rúrou, chladnička s mraziacim boxom, rýchlovarná kanvica. Obývacia izba s jedálenským kútom, sedacia súprava, TV. Kúpeľňa so... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Poloha strediska a nadmorská výška 980m zaručuje v lete výborný nástup na turistiku a cykloturistiku a v zime výbornú lyžovačku až do neskorej jari. K dispozícii je 17 zjazdoviek - viac ako 11km upravovaných lyžiarskych tratí. V stredisku nájdete aj snow park (najlepší na Slovensku), klzisko, niekoľko desiatok km upravovaných bežeckých tratí, lyžiarsku školu a škôlku,... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Prebos s.r.o.
Informace poskytnul: Ing. Bohuslava Paneková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz