PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Nízké Tatry » Ubytování » Jasná » Eko-šport hotel Björnson

Eko-šport hotel Björnson

Druh ubytování: 
Hotel
Místo: 
Demänovská Dolina, Jasná
Adresa: 
Demänovská dolina 77, 031 01 Demänovská dolina
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)44 553 55 55
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.bjornsonka.sk www.slovenske.cz/bjornsonka
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 97 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 1150 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Jasná - Luková

počasí Jasná - Biela Púť

Wi-Fi

Je možný

Eko-šport hotel Björnson patrí k najznámejším tatranským hotelom na Slovensku. Nachádza sa v Demänovskej doline, uprostred lyžiarskeho strediska Jasná. Leží v blízkosti svahu a lanovky, takže na lyžiach sa z hotela dostanete do celého strediska Jasná.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Eko-šport hotel Björnson patrí k najznámejším tatranským hotelom na Slovensku. Nachádza sa v Demänovskej doline, uprostred lyžiarskeho strediska Jasná. Leží v blízkosti svahu a lanovky, takže na lyžiach sa z hotela dostanete do celého strediska Jasná.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

V areáli Björnsonky sa spolu s hlavnou chatou nachádzajú ďalšie dve ubytovacie zariadenia – Villa a Hostel. V Björnsonke si tak nájde vhodné ubytovanie každý - rodina s deťmi, početná skupina priateľov, manželský pár či partia mladých snowboardistov. Reštaurácia sa nachádza v hlavnej chate a nájdete v nej typické slovenské jedlá, ako aj vybrané špeciality... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Demänovská dolina, v ktorej sa Eko-šport hotel Björnson nachádza, je súčasťou Národného parku Nízke Tatry. Patrí k najkrajším miestam na Slovensku. Stredisko Jasná je bezpochyby naším najlepším lyžiarskym strediskom. Bývať v Björnsonke znamená mať na dosah ideálne lyžiarske terény, upravené bežkové dráhy, najkrajšie turistické a cyklistické chodníky aj svetoznáme... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: SLOV INN JASNÁ s.r.o.
Informace poskytnul: Chovančík Radoslav
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz