Holiday Home Chopok

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Demänová
Adresa: 
Demänová 483, 031 01 Liptovský Mikuláš
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)905 346 569
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.skidubojasna.sk/
www.slovenske.cz/holidayhomechopok
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

wi-fi Internet

Online kamera Online kamera kamery v okolí

Po domluvě

počasí Pavčina Lehota počasí Pavčina Lehota

Chata Chopok sa nachádza v obci Demänová, ktorá je vstupnou bránou do Nízkych Tatier – Sever, Demänovskej doliny a jedného z najznámejších a najnavštevovanejších lyžiarskych stredísk na Slovensku – Jasná, Chopok – Sever.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chata Chopok sa nachádza v obci Demänová, ktorá je vstupnou bránou do Nízkych Tatier – Sever, Demänovskej doliny a jedného z najznámejších a najnavštevovanejších lyžiarskych stredísk na Slovensku – Jasná, Chopok – Sever.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chata Chopok je novostavba s kompletným vybavením, zariadená moderným nábytkom. Ubytovanie je vhodné najmä pre rodinné pobyty a dovolenky, tiež pre malé skupinky, resp. pre skupinové, alebo firemné pobyty. Prízemie - kompletne zariadená kuchyňa, jedálenský stôl, krb, WC. Poschodie - 2x nepriechodná spálňa (1x manželská posteľ, 1x oddelené postele), 1x priechodná... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Lyžiarske stredisko Jasná. Aquapark TATRALANDIA, termálne kúpalisko Bešeňová vodná, nádrž Liptovská Mara, termálne kúpalisko a plaváreň Liptovský Ján. Turistické a cyklistické trasy v Nízkych Tatrách a Západných Tatrách. Jaskyne v Demänovskej doline. Letná bobová dráha Pavčina Lehota. Skanzen v Pribiline.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Michal Ďubek
Informace poskytnul: Michal Ďubek
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz