PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Nízké Tatry » Ubytování » Demänová » Holiday Home Chopok

Holiday Home Chopok

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Demänová
Adresa: 
Demänová 483, 031 01 Liptovský Mikuláš
Web adresa:
www.slovenske.cz/holidayhomechopok
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Po domluvě

Pro rodiny s dětmi

Sauna

Chata Chopok sa nachádza v obci Demänová, ktorá je vstupnou bránou do Nízkych Tatier – Sever, Demänovskej doliny a jedného z najznámejších a najnavštevovanejších lyžiarskych stredísk na Slovensku – Jasná, Chopok – Sever.

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Pro rodiny s dětmi
Sauna
Pobyt se psem: Po domluvě

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chata Chopok sa nachádza v obci Demänová, ktorá je vstupnou bránou do Nízkych Tatier – Sever, Demänovskej doliny a jedného z najznámejších a najnavštevovanejších lyžiarskych stredísk na Slovensku – Jasná, Chopok – Sever.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chata Chopok je novostavba s kompletným vybavením, zariadená moderným nábytkom. Ubytovanie je vhodné najmä pre rodinné pobyty a dovolenky, tiež pre malé skupinky, resp. pre skupinové, alebo firemné pobyty. Prízemie - kompletne zariadená kuchyňa, jedálenský stôl, krb, WC. Poschodie - 2x nepriechodná spálňa (1x manželská posteľ, 1x oddelené postele), 1x priechodná... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Lyžiarske stredisko Jasná. Aquapark TATRALANDIA, termálne kúpalisko Bešeňová vodná, nádrž Liptovská Mara, termálne kúpalisko a plaváreň Liptovský Ján. Turistické a cyklistické trasy v Nízkych Tatrách a Západných Tatrách. Jaskyne v Demänovskej doline. Letná bobová dráha Pavčina Lehota. Skanzen v Pribiline.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Michal Ďubek
Informace poskytnul: Michal Ďubek
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz