PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Vysoké Tatry » Ubytování » Nový Smokovec » Horské Vilky Poľana ***

Horské Vilky Poľana ***

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Nový Smokovec
Adresa: 
Horské Vilky Poľana ***, Nový Smokovec 33, 062 01 Vysoké Tatry
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0) 911 932 332
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.slovakiatatry.sk www.slovenske.cz/vilkypolana
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 36 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 995 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Starý Smokovec

počasí Nový Smokovec

Komplex nových dizajnových viliek ponúka komfortné ubytovanie v moderných luxusne vybavených apartmánoch pre 2, 4, a 6 osôb. Vilky sú len 120 m od Jakubkovej lúky a 150 m od pozemnej lanovky na Hrebienok, na hranici Nového a Starého Smokovca.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Vilky sa nachádzajú 150 metrov od stanice pozemnej lanovky na Hrebienok a 120 metrov od lyžiarskej Jakubkovej lúky.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Horské vilky Poľana tvoria štyri samostatne stojace vilky, v ktorých sú moderné apartmány. Moderný dizajn viliek a komfortné zariadenie apartmánov sú ideálne miesto pre Vašu dovolenku. Všetky apartmány majú svoje vlastné parkovacie miesto priamo pri vilkách a sú vybavené televízorom, satelitom, internetom, vybavenou kuchynkou a elektronickým zatváracím a kódovacím systémom.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Poloha pod Slavkovským štítom neznamená, že z penziónu je ďaleko do centra. Naopak, Vilky sú na hranici Starého a Nového Smokovca priamo na úpätí Slavkovského štítu, ideálny štartovací bod na spoznávanie Vysokých Tatier ako aj podtatranských obcí. Poľana je na skok od centra Starého Smokovca. Čo večer? V okolí nájdete kaviarne a bary, reštaurácie s chutným jedlom a... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: suXess s.r.o.
Informace poskytnul: Gajanová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz