PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Vysoké Tatry » Ubytování » Nový Smokovec » Horské Vilky Poľana ***

Horské Vilky Poľana ***

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Nový Smokovec
Adresa: 
Horské Vilky Poľana ***, Nový Smokovec 33, 062 01 Vysoké Tatry
Ak ako prevádzkovateľ ubytovacieho zariadenia Horské Vilky Poľana *** chcete obnoviť prezentáciu Vášho objektu z archívu, prosím, kontaktujte nás telefonicky na +420 608 118 970 alebo e-mailom info@slovenske.sk
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 36 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 995 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Starý Smokovec

počasí Nový Smokovec

Komplex nových dizajnových viliek ponúka komfortné ubytovanie v moderných luxusne vybavených apartmánoch pre 2, 4, a 6 osôb. Vilky sú len 120 m od Jakubkovej lúky a 150 m od pozemnej lanovky na Hrebienok, na hranici Nového a Starého Smokovca.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Vilky sa nachádzajú 150 metrov od stanice pozemnej lanovky na Hrebienok a 120 metrov od lyžiarskej Jakubkovej lúky.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Horské vilky Poľana tvoria štyri samostatne stojace vilky, v ktorých sú moderné apartmány. Moderný dizajn viliek a komfortné zariadenie apartmánov sú ideálne miesto pre Vašu dovolenku. Všetky apartmány majú svoje vlastné parkovacie miesto priamo pri vilkách a sú vybavené televízorom, satelitom, internetom, vybavenou kuchynkou a elektronickým zatváracím a kódovacím systémom.

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Poloha pod Slavkovským štítom neznamená, že z penziónu je ďaleko do centra. Naopak, Vilky sú na hranici Starého a Nového Smokovca priamo na úpätí Slavkovského štítu, ideálny štartovací bod na spoznávanie Vysokých Tatier ako aj podtatranských obcí. Poľana je na skok od centra Starého Smokovca. Čo večer? V okolí nájdete kaviarne a bary, reštaurácie s chutným jedlom a... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz