PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Nízké Tatry » Ubytování » Čertovica » Hotel Totem Čertovica

Hotel Totem Čertovica

Druh ubytování: 
Hotel
Místo: 
Čertovica
Adresa: 
Čertovica 75, 032 34 Malužiná
Ak ako prevádzkovateľ ubytovacieho zariadenia Hotel Totem Čertovica chcete obnoviť prezentáciu Vášho objektu z archívu, prosím, kontaktujte nás telefonicky na +420 608 118 970 alebo e-mailom info@slovenske.sk
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 40 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 1238 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Čertovica

Čertovica - STIV hlásí 20 - 65 cm sněhu

Wi-Fi

Je možný

Horský hotel TOTEM sa nachádza v Nízkych Tatrách, v úbočí kopca Lajštroch nad sedlom Čertovica (1238m n.m.), známom lyžiarskom a turistickom stredisku, na rozhraní Liptova a Horehronia. Ubytovacia kapacita hotela je 28 osôb, s možnosťou rozšírenia pevnými prístelkami na kapacitu 40 osôb.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Významné lyžiarske a turistické stredisko 18km južne od Liptovského Hrádku, letisko v Poprade je vzdialené 65km. Lyžiarske svahy sa rozprestierajú na rozhraní strednej a východnej časti Nízkych Tatier v Národom parku Nízke Tatry. Sedlom Čertovica prechádza dôležitá cestná komunikácia cez hlavný hrebeň Nízkych Tatier. Dĺžka lyžiarskej sezóny trvá priemerne 120 dní a... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ubytovacia kapacita hotela je 28 osôb, s možnosťou rozšírenia pevnými prístelkami na kapacitu 40 osôb. Ubytovanie je možné v menších 2-lôžkových izbách bez možnosti prístelky, alebo vo väčších 2-lôžkových izbách s možnosťou prísteliek až po apartmány pre najnáročnejších klientov. Interiéry izieb sú veľmi útulné, zariadené dreveným nábytkom z prírodného dreva. Izby... více >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Turistické zaujímavosti v okolí: 6km Chata M.R. Štefánika, 7km Ohnisko, 8km Jánska dolina, 8km Ďumbier, 9km Mýto pod Ďumbierom, 10km Jaskyňa mŕtvych netopierov, 10km Bystrá dolina - Tále, 11km Chopok, 12km Demänovská dolina, 14km Bystrianska jaskyňa, 14km Vrbické pleso, 15km Liptovský Ján

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz