PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Hotel
Místo: 
Oščadnica, Laliky
Adresa: 
Hotel Bocy Oščadnica, Laliky 1841
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)915 533 452
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.bocy.sk www.slovenske.cz/bocy
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 41 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 700 m.

Sauna

Hotel sa nachádza v obci Oščadnica v areáli lyžiarského strediska v lokalite Lalíky, 80m od údolnej stanice Telemix. Počet lôžok 41. Všetky izby majú vlastnú kúpelňu s WC, umývadlom a sprchovacím kútom/vaňou, internet, telefón, rádiobudík. Parkovanie v areáli hotela. Reštaurácia 40 miest, bar 20.

Celkové vybavení objektu
Sauna

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Novovybudovaný hotel sa nachádza v obci Oščadnica v areáli lyžiarskeho strediska Snowparadise, lokalite Lalíky, 80m od údolnej stanice Telemix.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Kapacita hotela je 38 lôžok, 13 izieb, 1 apartmán, 1 rodinný apartmán. Všetky izby majú vlastnú kúpeľňu s WC, umývadlom, sprchovacím kútom/vaňou, internet, telefón a rádiobudík. V hoteli sa nachádza denný bar, reštaurácia, sauna, vírivá vaňa. V reštaurácií je 38 miest, denný bar má kapacitu 25 miest. Parkovanie je v areáli hotela.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Blízke i široké okolie obce Oščadnica ponúka pomerne široké možnosti športového, kultúrneho ale i spoločenského spestrenie vášho pobytu u nás.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Bocy,s.r.o.
Informace poskytnul: Ing Blahovec Štefan
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz