PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Malá Fatra » Ubytování » Terchová » Hotel Diery ***
Druh ubytování: 
Hotel
Místo: 
Terchová
Adresa: 
Hotel Diery, 01306 Terchová, Slovensko
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)41-5695 322, +421 (0)911 569 532
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Fax: 
+421 (0)41-5695 217
Web adresa:
www.hotel-diery.sk www.slovenske.cz/hotel-diery
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 75 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 575 m.

počasí Chata na Grúni

Vrátna - Paseky hlásí 0 cm sněhu

Wi-Fi

Je možný

Hotel sa nachádza v malebnej dedinke Terchová priamo na najfrekventovanejšej turistickej trase národného parku Malá Fatra, Jánošíkove Diery, ktorý ponúka neopakovateľnú atmosféru Dierového kaňonu, s prekrásnymi vodopádmi a rebríkmi.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Hotel sa nachádza v malebnej dedinke Terchová priamo na najfrekventovanejšej turistickej trase národného parku Malá Fatra, Jánošíkove Diery, ktorý ponúka neopakovateľnú atmosféru Dierového kaňonu, s prekrásnymi vodopádmi a rebríkmi.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Izby: Sociálne zariadenia s WC, sprchou a vaňou, LCD TV s káblovou televíziou, telefón. Hotel: Reštaurácia poskytujúca raňajky formou bufetu pre hotelových hostí v cene ubytovania. Terchovská Koliba, pre potreby celodenného stravovania, ktorá Vám popri ľudovej hudbe ponúka zážitok z rôznych regionálnych, grilovaných a slovenských špecialít.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V lete viac ako 250km turstických a cykloturistických trás v prekrásnom prostredí národneho parku Malá Fatra. V zime top lyžiarske stredisko Vrátna. Novootvorené relaxačné a športové centrum s bazénmi, saunami a výrivkami. Oravský hrad (40km), Strečno (15km), Múzeum Kysuckej železnice (25km)...

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: DIERY Rezort s. r. o.
Informace poskytnul: Aneta Papalová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz