Hotel FIS Jasná****

Druh ubytování: 
Hotel
Místo: 
Demänovská Dolina, Jasná, Biela púť
Adresa: 
Demänovská Dolina 330
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)44 559 14 11
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Fax: 
+421 (0)44 559 14 13
Web adresa:
www.fisjasna.sk
www.slovenske.cz/fisjasna

kapacita  kapacita: 76 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  1220 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Jasná - Luková počasí Jasná - Luková

počasí Jasná - Biela Púť počasí Jasná - Biela Púť

Chopok Sever - Biela Púť hlásí 45 cm sněhu


Poloha a dosažitelnost
Odbočte z diaľnice D1 smer Liptovský Mikuláš – Demänovská dolina – Jasná. Hotel FIS Jasná je vzdialený 16km od diaľnice. Pokračujte po ceste č. 584 cez obec Demänová, popri centrálnom parkovisku, ktoré uvidíte za obcou po ľavej strane. Prejdite popod drevenú bránu s nadpisom “Víta Vás Demänovská dolina”. Pokračujte popri Demänovskej ľadovej jaskyni a Jaskyni slobody, ... více >>
Vybavení a služby
Všetky izby hotela sú v štandarde Deluxe. Štandardné vybavenie dvojlôžkovej izby je kuchynský pult, kúpeľňa, WC, papučky a župan do hotelového wellness, minibar, LCD televízor, trezor na cennosti. Deluxe apartmány ponúkajú aj plnohodnotnú prístelku, ktorá môže byť vytvorená z pohodlného štýlového gauča. Všetky hotelové izby sú s balkónom, s výhľadom na šumiaci les ... více >>
Rekreace a služby v okolí
V zime stredisko Jasná Nízke Tatry ponúka 45 km perfektne upravených zjazdoviek rôznych obtiažností, vhodných pre začiatočníkov, rodiny s deťmi, pokročilých lyžiarov a aj na usporiadanie pretekov svetovej úrovne. Moderný zasnežovací systém v dĺžke takmer 27 km poskytuje garanciu snehu minimálne 5 mesiacov v roku. Milovníci divokej jazdy si prídu na svoje v mnohých ... více >>
Provozovatel: SKI KOLIESKO, s.r.o.
Informace poskytnul: Hotel FIS Jasná**** - recepcia
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz