PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Hotel
Místo: 
Tatranská Lomnica
Adresa: 
Tatranská Lomnica 202
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)914 123 432, +421 (0)524 467 092
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.hoteltatranec.com www.slovenske.cz/hoteltatranec
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!
Zariadenie leží vo vstupnej časti Tatranskej Lomnice. Je rozsiahlym areálom, ktorého súčasťou je hotelový komplex so strediskami služieb, autokemping a chatky. Kapacita hotela je 52 miest v 14 dvojlôžkových a 8 trojlôžkových izbách. Štrnásť chatiek poskytuje ubytovanie pre 84 osôb.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Zariadenie TATRANEC leží vo vstupnej časti Tatranskej Lomnice pri hlavnej ceste z Popradu.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Je rozsiahlym areálom, ktorého súčasťou je hotelový komplex so strediskami služieb autokemping a chatky. Kapacita hotela je 52 miest v 14 dvojlôžkových a 8 trojlôžkových izbách. Štrnásť chatiek poskytuje ubytovanie pre 84 osôb, po šesť lôžok v každej. Chatky s celoročnou prevádzkou, sú vybavené plynovým kúrením a sociálnym príslušenstvom. Letná recepcia slúži... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Lyžiarske vleky sú v Tatranskej Lomnici a blízkom okolí. Nezabudnuteľným zážitkom je jazda lanovkou na Skalnaté pleso a Lomnický štít. V lete možnosť zapožičania horských bicyklov. Navštevované sú okolité historické miesta a pamätihodnosti v Kežmarku, Levoči a Slovenskom raji. Raritou je splav na pltiach po rieke Dunajec v Pieninskom Národnom parku, vzdialenom cca... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: POMEZESTA - Dr.Zdenko Kožuch
Informace poskytnul: Dr. Zdenko Kožuch
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz