PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Hotel
Místo: 
Tatranská Lomnica
Adresa: 
Tatranská Lomnica 202
Web adresa:
www.slovenske.cz/hoteltatranec
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Je možný

Restaurace

Parkování

Cyklisté vítáni

Pro rodiny s dětmi

Nekuřácký objekt

Sauna

Zariadenie leží vo vstupnej časti Tatranskej Lomnice. Je rozsiahlym areálom, ktorého súčasťou je hotelový komplex so strediskami služieb, autokemping a chatky. Kapacita hotela je 52 miest v 14 dvojlôžkových a 8 trojlôžkových izbách. Štrnásť chatiek poskytuje ubytovanie pre 84 osôb.

Celkové vybavení objektu
Restaurace
Ohniště
Cyklisté vítáni
Pro rodiny s dětmi
Sauna
Povlečení
Ručníky
Parkování
Recepce
Nekuřácký objekt
Pobyt se psem: Je možný
Stravování
Snídaně
Polopenze

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Zariadenie TATRANEC leží vo vstupnej časti Tatranskej Lomnice pri hlavnej ceste z Popradu.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Je rozsiahlym areálom, ktorého súčasťou je hotelový komplex so strediskami služieb autokemping a chatky. Kapacita hotela je 52 miest v 14 dvojlôžkových a 8 trojlôžkových izbách. Štrnásť chatiek poskytuje ubytovanie pre 84 osôb, po šesť lôžok v každej. Chatky s celoročnou prevádzkou, sú vybavené plynovým kúrením a sociálnym príslušenstvom. Letná recepcia slúži... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Lyžiarske vleky sú v Tatranskej Lomnici a blízkom okolí. Nezabudnuteľným zážitkom je jazda lanovkou na Skalnaté pleso a Lomnický štít. V lete možnosť zapožičania horských bicyklov. Navštevované sú okolité historické miesta a pamätihodnosti v Kežmarku, Levoči a Slovenskom raji. Raritou je splav na pltiach po rieke Dunajec v Pieninskom Národnom parku, vzdialenom cca... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: POMEZESTA - Dr.Zdenko Kožuch
Informace poskytnul: Dr. Zdenko Kožuch
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz