PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Hotel
Místo: 
Liptovský Mikuláš
Adresa: 
Ul. 1. mája 117, 031 01 Liptovský Mikuláš
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)44 552 29 11
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.klar.sk www.slovenske.cz/klar
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Hotel v blízkosti centra mesta Liptovský Mikuláš, v strede Liptovskej kotliny, obkolesený pohoriami Nízkych a Západných Tatier. Interiér nášho hotela je zariadený moderne a sviežo, ubytovacia kapacita je 90 lôžok. Naša hotelová reštaurácia ponúka príjemné prostredie a skvelú kuchyňu.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Nájdete nás priamo pri hlavnej ceste – Ul. 1.mája, len jeden kilometer od historického centra mesta. Spájame tak výhodu centrálnej polohy v rámci prírodných krás a športových atrakcií Liptova a zároveň ponúkame komfort mestského vybavenia. Najbližšie letisko - Poprad. GPS: E19´38´0,6´´ N49´4´43,9´´

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Interiér nášho hotela je zariadený moderne a sviežo, ubytovacia kapacita je 90 lôžok. Naše jedno a dvojlôžkové izby a apartmány pôsobia veľmi príjemne a úhľadne. Každá izba má vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletnými potrebami v cene izby, LCD televízor a internetové pripojenie Wi-Fi zdarma. Apartmány sú vybavené aj kuchynkou, komfortným obývačkovým sedením.... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Celé Slovensko je krásne, no Liptov patrí vďaka rozmanitosti svojej prírody medzi skutočné klenoty. Pár kilometrom každým smerom natrafíte na iný národný park pretkaný množstvom atraktívnych turistických trás a unikátnych prírodných krás. Liptov má čo ponúknuť po celý rok, no pre milovníkov zimných športov je doslova rajom. Lyžovanie, snowboarding, snežný skúter,... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: KLAR plus s.r.o.
Informace poskytnul: Tatiana Ondrášová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz