PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Hotel
Místo: 
Nový Smokovec
Adresa: 
Nový Smokovec 32, Vysoké Tatry
Web adresa:
www.slovenske.cz/hotel-palace
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 100 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 1018 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Nový Smokovec

Starý Smokovec hlásí 0 cm sněhu

Wi-Fi

Vnitřní bazén

Hotel priamo v centre Smokovca, iba 200 metrov od lanovky na Hrebienok, je hlavným hotelom Kúpeľov Nový Smokovec. Ponúka útulne zariadené izby s bezplatným WIFI pripojením vybavené WC, kúpeľňou, telefónom, TV so satelitom a rádiom, prípadne trezorom a balkónom.

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Vnitřní bazén

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Hotel Palace sa nachádza v prekrásnom prostredí priamo v centre Nového Smokovca.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Zrekonštruovaný hotel Palace*** je hlavným hotelom Kúpeľov Nový Smokovec s ústrednou recepciou. Ponúka útulne zariadené izby s bezplatným WIFI pripojením vybavené WC, kúpeľňou, telefónom, TV so satelitom a rádiom, prípadne trezorom a balkónom. Hotel Palace*** disponuje štyrmi typmi izieb, pričom každá z izieb ponúka rovnaký štandard komfortného... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Náš komplex sa nachádza vo významnom rekreačnom stredisku Smokovce, ktoré tvoria Starý, Nový, Dolný a Horný Smokovec. Táto centrálna poloha vo Vysokých Tatrách robí z našich hotelov výborné východzie body na turistiku, lyžovačky alebo pokojné prechádzky po smokoveckom korze a kúpeľných chodníčkoch. V centre Starého Smokovca sa nachádza železničná stanica (cca 300m... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Kúpele Nový Smokovec a.s.
Informace poskytnul: Gabriela Klimová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz