PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Vysoké Tatry » Ubytování » Tatranská Lomnica » Hotel SLOVAN*** Tatranská Lomnica

Hotel SLOVAN*** Tatranská Lomnica

Druh ubytování: 
Hotel
Místo: 
Tatranská Lomnica
Adresa: 
Tatranská Lomnica 46
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)948 20 40 40
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.hotelslovan.sk www.slovenske.cz/hotelslovan
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 259 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 850 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Tatranská Lomnica

Wi-Fi

Není možný

Hotel SLOVAN*** Tatranská Lomnica sa nachádza v srdci Vysokých Tatier. Hotel je skvelým miestom pre rodiny i pre firmy. Ponúka pohodlné a útulné ubytovanie, výbornú kuchyňu, Relax centrum a Centrum zábavy i 7 konferenčných miestností. Hotel je u rodičov obľúbený ako ideálny rodinný a detský hotel.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Hotel sa nachádza v centre Tatranskej Lomnice, v srdci Vysokých Tatier, v Tatranskom národnom parku, 20km od letiska Poprad, 120km od letiska Košice, 350km od letiska Bratislava. Autobus / vlak do 10 minút chôdze od hotela.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Hotel je skvelým miestom pre rodiny i pre firmy. Ponúka pohodlné a útulné ubytovanie, výbornú kuchyňu, Relax centrum a Centrum zábavy i 7 konferenčných miestností. Kapacita hotela je 259 lôžok na piatich podlažiach s priamym výhľadom na Lomnický štít. Hotel ponúka pohodlné ubytovanie v 120 izbách štandardu CLASSIC, PLUS, APARTMÁN a MEZONET. Pre ubytovanie s deťmi... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Vysoké Tatry, horské stredisko Tatranská Lomnica poskytujú ideálne prostredie pre wellness na Slovensku so zameraním na ponuku wellness a relaxačných služieb. Wellness pobyty a wellness víkendy sú u našich hostí obľúbené počas celého roka, aj vďaka čistému horskému vzduchu, prírodným krásam a športovému či turistickému vyžitiu, ktoré región Vysoké Tatry i Tatranská... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: SILVER SPOON s.r.o.
Informace poskytnul: Hotel SLOVAN Tatranská Lomnica
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz