Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Tatranská Lesná
Adresa: 
Penzión Karpatia, Tatranská Lesná
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)52-442 2516
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Fax: 
+zázn. +421 (0)52-442 2068
Web adresa:
www.slovakiatatry.sk/penzion-karpatia
www.slovenske.cz/karpatia

kapacita  kapacita: 60 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  950 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Skalnaté Pleso počasí Skalnaté Pleso

počasí Tatranská Lomnica počasí Tatranská Lomnica

Tatranská Lomnica hlásí 65 cm sněhu


Poloha a dosažitelnost
Penzión Karpatia sa nachádza medzi Starým Smokovcom a Tatranskou Lomnicou. 150m autobusová a električková zástavka.
Vybavení a služby
Izby 1/2 s kompletným príslušenstvom, TV, chladničkou. Možnosť prístielky. Rodinné izby 2+2 s kompl. prísl., TV, chladničkou. Izby 2-3 lôžkové (v izbe teplá a stud. voda), soc. zariadenia na chodbe. V lete 32 chatiek. Reštaurácia, denný bar, parkovanie zdarma.
Rekreace a služby v okolí
Ideálne vychodiskové miesto na túry a nenáročné prechádzky do okolia /Tatr.Lomnica 1,5 km, St.Smokovec 3 km/ ako aj na túry /žltá značka - Vodopády, Hrebienok a ď./
Provozovatel: Karpatia spol. s r. o.
Informace poskytnul: Eva Ištvanová
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz