PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Vysoké Tatry » Ubytování » Nový Smokovec » Kúpele Nový Smokovec

Kúpele Nový Smokovec

Druh ubytování: 
Rekreační středisko
Místo: 
Nový Smokovec
Adresa: 
Nový Smokovec 30, 062 01 Vysoké Tatry
Fax: 
+421 (0)52-4423 140
Web adresa:
www.slovenske.cz/kupelens
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 200 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 1010 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Nový Smokovec

Wellness

Sauna

Patria k najznámejším klimatickým kúpeľom. Sú situované v centre Tatranského národného parku priamo v turistickom centre mesta Vysoké Tatry. Pozostávajú z hotela PALACE***,hotela BRANISKO*** a novootvoreného hotela PALACE GRAND****. Svojim klientom ponúkajú rozne druhy pobytov.

Celkové vybavení objektu
Sauna
Wellness

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Objekt pozostáva z dvoch hotelov PALACE a BRANISKO. Kúpele Nový Smokovec poskytujú pobyty spojené s liečebnými procedúrami klientom zdravotných poisťovní aj samoplatiacim hosťom, pre jednotlivcov, rodiny, firmám, športovým klubom i školám. Návštevníkom dokážeme upraviť ponúkané balíky podľa ich osobného želania. Ponúka aj klasické ubytovanie bez procedúr.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Štýlová reštaurácia, denný bar s kaviarňou, zmenáreň, trezor, fax, knižnica, parkovisko, taxi, organizácia výletov a kultúrneho programu, bazén, sauna, solárium, fitness, riccochet, stolný tenis, biliard, tenisové kurty, kino. Pravidelne sa tu konajú tanečné večierky.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Blízke okolie kúpeľov je ako stvorené na vychádzky, výlety, cykloturistiku. Na svoje si prídu aj obdivovatelia nádhernej slovenskej prírody. Z nášho zariadenia nie je ďaleko do najatraktívnejších turistických a pamiatkových regiónov Slovenska. Aj v zimnom období ponúkajú kúpele rozmanité možnosti zimnej turistiky v lyžiarskych strediskách, bežecké trasy, zjazdové... více >>
Provozovatel: Kúpele Nový Smokovec, a.s.
Informace poskytnul:
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz