PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Liptovský Mikuláš, Iľanovo
Adresa: 
Iľanovská
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)914 124 663
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.slovenske.cz/lemadin
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 11 lůžek

Online kamera kamery v okolí

počasí Liptovský Mikuláš

počasí Opalisko - Závažná Poruba

Opalisko - Závažná Poruba hlásí 0 cm sněhu

Wi-Fi

Po domluvě

Rodinný dom s dvomi samostatnými bytovými jednotkami. SPODNÉ PODLAŽIE: 1 spalňa 1x4, 1 kuchyňa a kúpelňa s WC, priestranná chodba. 2. PODLAŽIE: 2 spálne 1x4 a 1x3+prístelka, kuchyňa - s gaučom a TV, kúpelňa s WC. Každé podlažie je samostatne uzamykatelne, majú spoločné schodisko.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Ubytovanie sa nachádza na začiatku obce Iľanovo. Je ľahko dosiahnuteľné cez výjazd na Jasnú (Demänovú) z dialnice, prípadne cez mesto Liptovský Mikuláš. Vzialenosť od Liptovského Mikuláša je 3km, 6km od Liptovskej Mary a Tatralandie (Liptovský Trnovec). Premáva tu prímestská linka c. k4. Obec sa nachádza blízsko začiatku turistických trás na Poludnicu (pešo... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Prízemie: 1x4 spálňa - poskytujeme postelné prádlo a uterák, kuchyňa vybavená mikrovlnkou, chladničkou, varnou kanvicou, elektrickým sporákom. Súčasťou je lavica a stôl pre 4 osoby. Nachádza sa su tu aj písací stôl a TV. Súčasťou je aj kuchynský riad a čistiace prostriedky. Kúpelňa vybavená vaňou je spojená s WC. V kúpelni je podlahové kúrenie. • 1 Poschodie:... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Priamo v obci sa nachádza cukráreň, zmrzlina. Tenisový kurt a detské ihrisko. Za obcou za nachádza 7km dlhá Iľanovská dolina s 2 udržiavanými bunkrami z 2 svetovej vojny, cesta je asfaltová - je prístupná pre kočík aj pre cyklistov. Vzdialenosť od mesta Liptovský Mikuláš je 3km. V meste sa konajú kultúrne podujatia pod názvom Mikulášske kultúrne leto V meste je ... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Informace poskytnul: Alena Dingová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz