Slovenské hory » Nízké Tatry » Ubytování » Svätý Kríž » Liptovská chata pri potoku

Liptovská chata pri potoku

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Svätý Kríž
Adresa: 
Svatý Kríž č. 14 okr.L.Mikuláš
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)905 435 592
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
drevenicatalia.sk
www.slovenske.cz/drevenicatalia

kapacita  kapacita: 9 lůžek

  Internet

Online kamera kamery v okolí

počasí Pavčina Lehota počasí Pavčina Lehota


Poloha a dosažitelnost
Celoročne Vám ponúkame príjemné ubytovanie v štýlovej chate, ktorá je kapacitne prispôsobená pre pohodlné ubytovanie 6 až 9 osôb. Chata je na kraji obce Svatý Kríž - 7 km od Liptovskeho Mikuláša.
Vybavení a služby
V chate sú Vám k dispozícii tri spálne, na poschodí štvorlôžková, trojlôžková, a na prízemí dvojlôžková izba. Na prízemí chaty je pre Vás pripravená príjemná spoločenská miestnosť s krbom, televízorom, rádiom s CD prehrávačom a WIFI internetom. Na prípravu domácej stravy Vám tu poslúži kuchyňa s jedálenským posedením, sporákom, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou s ... více >>
Rekreace a služby v okolí
Aquaparky 7-10km, skicentrum 15km, Lipt.Mara, kupele Lučky, Lipt.Ján
Provozovatel: Marian Repa
Informace poskytnul: majitel
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 16 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz