PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Vysoké Tatry » Ubytování » Ždiar » Mountain Resort
Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Ždiar
Adresa: 
Ždiar 717, 059 55
Web adresa:
www.slovenske.cz/mrz
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 6 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 970 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Ždiar

Po domluvě

Wellness

Sauna

Luxus, pohodlie, to prinesie do očí klienta zladený dizajn chaty. Chaty sú situované v rázovitej podtatranskej obci Ždiar v krásnej prírodnej scenérii Belianskych Tatier, ktoré Vám nedovolia zabudnúť na prežité chvíle v tejto panenskej prírode.

Celkové vybavení objektu
Sauna
Wellness
Pobyt se psem: Po domluvě

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chaty sú situované v rázovitej podtatranskej obci Ždiar v krásnej prírodnej scenérii Belianskych Tatier, ktoré Vám nedovolia zabudnúť na prežité chvíle v tejto panenskej prírode. Obec Ždiar je známa svojími tradíciami, kultúrou, folklorom a ľudovou arhitektúrou. Belianske Tatry sú najkrajšou a najbohatšou časťou Vysokých Tatier a preto sa nazývajú aj "perlou" Tatier.... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chata je dvojpodlažná, obytná plocha 205m2. Prízemie: zádverie, kuchyňa, jedáleň, obývacia, kúpeľňa, kotolňa, lyžiareň-sklad. Podkrovie: 2x spálňa (v každej spálni sú po dve manželské postele), 2x kúpelňa, detský kútik. Parkovacie miesta - pre 2 autá, vírivka, sauna, terasa so sedením, vnútorný kozub, detský kútik, 3x TV, satelit, DVD, WIFI, alarm, podlahové... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V zime sa ponúka Ždiar ako jedno z najväčších lyžiarských stredísk na Slovensku (viac ako 20 vlekov, väčšina s umelým zasnežovaním). Letné obdobie prináša širokú paletu outdoorových aktivít. Okrem vychádzok do malebného ždiarskeho okolia je možné využiť mnoho miestnych adrenalínových aktivít: Bikepark Bachledová, jazdy na štvorkolkách vo voľnom teréne, paragliding,... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Mountain Resort , s.r.o.
Informace poskytnul: Miroslav Havrila
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz