PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Závažná Poruba
Adresa: 
Nová 282, 03202 Závažná Poruba
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)905 741 203
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
ubytovanivtatrach.cz www.slovenske.cz/pekna-vyhliadka
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 25 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 600 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Opalisko - Závažná Poruba

Wi-Fi

Je možný

Penzión Pekná Vyhliadka je situovaný v malebnej obci Závažná Poruba pod horou Poludnica 2 km od Liptovského Mikuláše. Hosťom poskytujeme ubytovanie v samostatných izbách a apartmánoch. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie. V objekte je tiež spoločenská miestnosť, kuchyňa a terasa s grilom.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzión Pekná Vyhliadka sa nachádza na okraji obce Závažná Poruba na postrannej ulici v kľudnom mieste bez obťažujúce dopravy 2km od Liptovského Mikuláša s dobrou dostupnosťou po celom Liptove. jeho poloha umožňuje peknú vyhliadku na Liptov, Západné a Vysoké Tatry s Kriváňom. Parkovanie je možné na oplotenom dvore.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ubytovanie je možné v apartmánoch a izbách s kúpeľňou. Apartmán číslo 1 má dve izby, kuchynku a kúpeľňu jeho kapacita je 4 osôby. Apartmán číslo 2 má jednu izbu, kuchynku a kúpeľňu, kapacita je 3 osoby + 1 prístelka. Apartmán číslo 3 má dve izby a kúpeľňu, kapacita je 4 osoby + 1 prístelka. Izba číslo 4 dvojlôžkový izba s kúpeľňou. Izba číslo 5 Trojpostelová... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Penzión sa nachádza na úpätí Nízkych Tatier. V blízkosti lyžiarskeho centra Opalisko - je to idealní stredisko pre rodinnú rekreeaci. Sú tu zjazdovky, ako pre začiatočníkov, malé deti (lyžiarska škôlka) tak aj pre pokročilých a náročných lyžiarov. V lete je tu veľa možností pešej turistiky, cykloturistiky, na Váhu a Liptovskej Mare všetky možné vodné športy. V blízkom... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Květuše Srbková -Solido
Informace poskytnul: Květuše Srbková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz