PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Liptovský Mikuláš
Adresa: 
Vladimíra Kunu 1, Liptovský Mikuláš
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)904 625 834
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.privat-info.sk www.slovenske.cz/iveta
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 18 lůžek

Online kamera kamery v okolí

počasí Liptovský Mikuláš

Jasná - sever hlásí 30 - 55 cm sněhu

Wi-Fi

Ubytovanie v Liptovskom Mikuláši, rodinná dovolenka, Aquapark Tatralandia 4km, lyžovanie v ski centre Jasná Nízke Tatry Chopok a Ski Park Ružomberok, Bešeňová.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Dom sa nachádza v meste Liptovský Mikuláš 2km od centra mesta v tichej okrajovej čast mesta. Aquapark Tatralandia 4km, Bešeňová 13km, Ski resort Jasná Chopok 15km, priehrada Liptovská Mara 500m - rybolov, kúpanie (voľné).

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Dom má 2 apartmány. • Apartmán A (6-8 osobový) má 2 izby - 2 lôžkovú, 4 lôžkovú, spoločenskú miestnosť s 2 dodatkovými lôžkami, kuchyňou, kúpeľňu. Kuchyňa je plne vybavená - ladnička, sklokeramická varná doska, konvica, riad. Spoločenská miestnosť - sedacia súprava, TV + SAT, internet WiFi. Kúpeľňa - WC, rohová vaňa, sprchovací kút, umyvadlo, podlahové... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Obchod 700m, reštaurácie - centrum mesta 2km, biliard 700m, Gokard 1km, biliard, squash, tenis 2km.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Ing. Iveta Hojzáková
Informace poskytnul: Iveta Hojzáková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz