PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Vysoké Tatry » Ubytování » Ždiar » Penzión Adamják
Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Ždiar
Adresa: 
Janka Adamják, Ždiar 652, 059 55
Web adresa:
www.slovenske.cz/adamjak
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 21 lůžek

Online kamera kamery v okolí

počasí Ždiar

Wi-Fi

Je možný

Penzión Adamják je situovaný na okraji rázovitej podtatranskej dedinky Ždiar, v krásnom prostredí Belianskych Tatier a Spišskej Magury. Svojou výbornou polohou na kraji obce ponúka krásny výhľad na scenériu Tatier a tiché prostredie, ktoré je ako stvorené na relax a oddych.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzión Adamják je situovaný na okraji rázovitej podtatranskej dedinky Ždiar, v krásnom prostredí Belianskych Tatier a Spišskej Magury. Svojou výbornou polohou na kraji obce ponúka krásny výhľad na scenériu Tatier a tiché prostredie, ktoré je ako stvorené na relax a oddych.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

V penzióne ponúkame jeden apartmán a dvoj-, či troj-lôžkové izby, s nádherným výhľadom. Každá izba je vybavená vlastným sociálnym zariadením (kúleľňou so sprchovým kútom a WC) a satelitnou televíziou. K dispozícii je aj wi-fi pripojenie na internet. Je možné sa u nás stravovať. Jedlá z tradičnej slovenskej ale aj európskej kuchyne si vychutnáte v štýlovo zariadenej... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Penzión ma výbornú východiskovú polohu tak v zime ako aj v lete. V blízkosti penziónu (400m) sa nachádza začiatok turistického chodníka do Belianskych Tatier. Z autobusovej zastávky Strednica (400m) však pravidelne jazdí linka do Popradu, ktorou sa dostanete do ktorejkoľvek časti Tatier. V zimnej sezóne určite oceníte polohu blízkych lyžiarskych vlekov. lyžiarske... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Janka Adamjáková
Informace poskytnul: Janka Adamjáková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz