PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Vysoké Tatry » Ubytování » Ždiar » Penzión Adamják
Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Ždiar
Adresa: 
Janka Adamják, Ždiar 652, 059 55
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)918 611 201
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ubytovanie-zdiar.com www.slovenske.cz/adamjak
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 21 lůžek

Online kamera kamery v okolí

počasí Ždiar

Skicentrum Strednica Ždiar hlásí 35 cm sněhu

Wi-Fi

Je možný

Penzión Adamják je situovaný na okraji rázovitej podtatranskej dedinky Ždiar, v krásnom prostredí Belianskych Tatier a Spišskej Magury. Svojou výbornou polohou na kraji obce ponúka krásny výhľad na scenériu Tatier a tiché prostredie, ktoré je ako stvorené na relax a oddych.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzión Adamják je situovaný na okraji rázovitej podtatranskej dedinky Ždiar, v krásnom prostredí Belianskych Tatier a Spišskej Magury. Svojou výbornou polohou na kraji obce ponúka krásny výhľad na scenériu Tatier a tiché prostredie, ktoré je ako stvorené na relax a oddych.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

V penzióne ponúkame jeden apartmán a dvoj-, či troj-lôžkové izby, s nádherným výhľadom. Každá izba je vybavená vlastným sociálnym zariadením (kúleľňou so sprchovým kútom a WC) a satelitnou televíziou. K dispozícii je aj wi-fi pripojenie na internet. Je možné sa u nás stravovať. Jedlá z tradičnej slovenskej ale aj európskej kuchyne si vychutnáte v štýlovo zariadenej... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Penzión ma výbornú východiskovú polohu tak v zime ako aj v lete. V blízkosti penziónu (400m) sa nachádza začiatok turistického chodníka do Belianskych Tatier. Z autobusovej zastávky Strednica (400m) však pravidelne jazdí linka do Popradu, ktorou sa dostanete do ktorejkoľvek časti Tatier. V zimnej sezóne určite oceníte polohu blízkych lyžiarskych vlekov. lyžiarske... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Janka Adamjáková
Informace poskytnul: Janka Adamjáková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz