Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Liptovský Mikuláš
Adresa: 
Tatranská 19, 031 05 Liptovský Mikuláš
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)905 563 802, +421 (0)905 350 502
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.penzionbaja.sk
www.slovenske.cz/penzionbaja
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 27 lůžek

wi-fi Internet

Online kamera kamery v okolí

Po domluvě

počasí Aquapark Tatralandia počasí Aquapark Tatralandia

Ubytovanie pri AQUAPARKU Tatralandia 1km. 2,3,4 lôžkové izby + STUDIO LUX max 4+2osoby. Každá izba s vlastnou kúpeľkou,TV+SAT,izby na poschodí s balkónmi. Kuchyňa pre hostí, jedáleň, krbová miestnosť, terasa s grilom, velka trampolina, detske ihrisko, moznost stravovania: informujte sa o podmienkach


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Ubytovanie pri AQUAPARKU Tatralandia 1km, ZĽAVY 10-40%, priehrada Liptovská Mara 800m, Thermal Park Bešeňová, Chopok-Jasná, Jaskyne - Slobody, Ľadová, Stanišovská - SKYDIVING - tunel na lietanie. Informacie o zľavách je potrebné overovať telefonicky v penzióne, nakoľko majitelia atrakcií často menia podmienky poskytovania zliav !!!

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ubytovanie pri AQP Tatralandia cca 1km (8 izieb + STUDIO LUX). 2,3,4 lôžkové izby + STUDIO LUX - max na 5-6 osob. Každá izba s vlastnou kúpeľkou, LCD TV a digit SAT, izby na poschodí majú balkóny. Kuchyňa pre hostí, jedáleň, krbová miestnosť. terasa s grilom, penzion je pri potoku. STUDIO LUX - cca 120m2, s veľkou, plne vybavenou kuchyňou, luxusnou kúpeľkou,... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

AQP Tatralandia - od 29.3.-14-6. takmer 40% zlava. Thermal Park Bešeňová -od 29.3.- 14.6. 30% zlava. NOVINKA: vstup na oficiálnu pláž LIPTOVSKEJ MARY - GRATIS KUPANIE v LIPTOVSKE MARE. Prenajom clna, alebo plavba sukromnou lodou

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Tibor Lehotský
Informace poskytnul: Tibor Lehotský
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz