PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Ubytovanie pri AQUAPARKU Tatralandia 1km, ZĽAVY 10-40%, priehrada Liptovská Mara 800m, Thermal Park Bešeňová, Chopok-Jasná, Jaskyne - Slobody, Ľadová, Stanišovská - SKYDIVING - tunel na lietanie. Informacie o zľavách je potrebné overovať telefonicky v penzióne, nakoľko majitelia atrakcií často menia podmienky poskytovania zliav !!!
Vybavení a služby
Ubytovanie pri AQP Tatralandia cca 1km (8 izieb + STUDIO LUX). 2,3,4 lôžkové izby + STUDIO LUX - max na 5-6 osob. Každá izba s vlastnou kúpeľkou, LCD TV a digit SAT, izby na poschodí majú balkóny. Kuchyňa pre hostí, jedáleň, krbová miestnosť. terasa s grilom, penzion je pri potoku. STUDIO LUX - cca 120m2, s veľkou, plne vybavenou kuchyňou, luxusnou kúpeľkou, obývačková časť, veľký rolldoor, LCD TV+SAT, balkón, kde je sedenie - odporúčame pre rodiny s deťmi pre maximálny komfort. Jedáleň, krbová miestnosť, terasa s grilom. Velka trampolina, smykacka, pieskovisko pre deti. Parkoviská pre 9 áut. STRAVOVANIE - vlastné alebo je možné si dokúpiť raňajky alebo polpenziu Vhodné aj pre teambuildingy, pracovné porady, menšie oslavy, aj školské výlety PS: je možné ubytovanie so zvieraťom - dopláca sa zvlášť

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
AQP Tatralandia - od 29.3.-14-6. takmer 40% zlava. Thermal Park Bešeňová -od 29.3.- 14.6. 30% zlava. NOVINKA: vstup na oficiálnu pláž LIPTOVSKEJ MARY - GRATIS KUPANIE v LIPTOVSKE MARE. Prenajom clna, alebo plavba sukromnou lodou
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz