PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Penzión Baltazár

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Liptovská Lúžna
Adresa: 
Liptovská Lúžna 910
Web adresa:
www.slovenske.cz/penzionbaltazar
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 16 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 776 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Donovaly

Wi-Fi

Po domluvě

Sauna

Penzión Baltazár sa nachádza na Liptove v malebnej dedinke Liptovská Lúžna, pod hrebeňom Nízkych Tatier. Penzión poskytuje ubytovanie v troch apartmánoch – dva apartmány 2+3, jeden 2+2 a ubytovanie v chalupe (drevenici) pre 4-6 osôb. Penzión je ideálnym miestom pre rodinné dovolenky, kurzy, školenia

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Sauna
Pobyt se psem: Po domluvě

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzión Baltazár sa nachádza na Liptove v malebnej dedinke Liptovská Lúžna, pod hrebeňom Nízkych Tatier.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Penzión Baltazár poskytuje ubytovanie v troch apartmánoch – dva apartmány 2+3, jeden 2+2 a ubytovanie v chalupe (drevenici) pre 4-6 osôb. Na prízemí sa nachádza jedáleň, kde sa podáva polpenzia. Nefajčiarsky penzión. Súčasťou objektu je aj sauna a ponuka masáží. Možnosť posedenia na terase s grilom, detské pieskovisko a šmýkačka, uzavreté parkovisko v... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Turistické trasy: Nízke Tatry, Veľká Fatra, Chočské vrchy. Lyžovačka: Park snow Donovaly a Liptovské Revúce, Ski park Ružomberok. Meandre Lúžňanky. Salaš, spracovanie a výroba syra. Železnô, klimatické kúpele. Magurka, bane na zlato. Brankovský vodopád, najvyšší vodopád v Nízkych Tatrách. Hrady: Likava, Liptovský Hrádok, hrad Liptov. Donovaly - Habakuky,... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Valentín Tišťan
Informace poskytnul: Valentín Tišťan
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz