TOPlist
Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Vitanová
Adresa: 
Vitanova 371, 027 12 Vitanova
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)907 391 880, +421 (0)905 300 171
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
borky.szm.sk
www.slovenske.cz/borky
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 29 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  650 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Habovka a Zuberec počasí Habovka a Zuberec

počasí Vitanová počasí Vitanová


Poloha a dosažitelnost

Penzion sa nachadza v tichej oblasti na okraji obce Vitanova, len 6km od rekreacnej oblasti Oravice, kde sa okrem vynikajucich podmienok pre vysokohorsku turistiku nachadzaju aj termalne bazeny, novy Aquapark a Skipark, mnozstvo naucnych chodnikov. Penzion je pristupny celorocne autom. Autobusova zastavka - Vitanova, Dolny koniec je od nas vzdialena 100m. Vlakova... více >>

Vybavení a služby

Kapacita penzionu je 29 miest - 8 izieb-kazda s vlastnym socialnym zariadenim, a 1 apartman - 2 spalne, kuchynsky kut, kupelna (2x2, 3x3, 3x3+1, 1xapart. 2+2). K dispozicii je kompletne vybavena kuchynka, spolocenska miestnost s krbom a TV a SAT, bar s biliardom, fitnes, altanok s grilom, detske hojdacky a pieskovisko, volejbalove ihrisko, parkovisko, pozicovna... více >>

Rekreace a služby v okolí

V okoli je mnozstvo turistickych chodnikov, termalne kupaliska, Aquapark, mnozstvo lyziarskych stredisk (Vitanova, Oravice, Zuberec, Rohace, Zakopane, Brezovica), dalej Oravska priehrada s Ostrovom umenia, Oravský zámok, Muzeum Oravskej dediny, Zakopane (PL), pre deti atraktivny Rabkoland (PL) a mnozstvo dalsich moznosti travenia volneho casu.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Mgr. Maria Bozekova
Informace poskytnul: Mgr. Mária Bôžeková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz