PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Vitanová
Adresa: 
Vitanova 371, 027 12 Vitanova
Web adresa:
www.slovenske.cz/borky
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 29 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 650 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Vitanová

Wi-Fi

Rodinny penzion na okraji obce Vitanova, v blizkosti rekreacnej oblasti Oravice - vynikajuce podmienky pre vysokohorsku turistiku, Aquapark, Skipark. Kapacita je 29 miest, k dispozcii je 9 izieb - kazda s vlastnym socialnym zariadenim, kuchynka, biliard, fitnes,altanok s grilom, detske hojdacky,WiFi


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzion sa nachadza v tichej oblasti na okraji obce Vitanova, len 6km od rekreacnej oblasti Oravice, kde sa okrem vynikajucich podmienok pre vysokohorsku turistiku nachadzaju aj termalne bazeny, novy Aquapark a Skipark, mnozstvo naucnych chodnikov. Penzion je pristupny celorocne autom. Autobusova zastavka - Vitanova, Dolny koniec je od nas vzdialena 100m. Vlakova... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Kapacita penzionu je 29 miest - 8 izieb-kazda s vlastnym socialnym zariadenim, a 1 apartman - 2 spalne, kuchynsky kut, kupelna (2x2, 3x3, 3x3+1, 1xapart. 2+2). K dispozicii je kompletne vybavena kuchynka, spolocenska miestnost s krbom a TV a SAT, bar s biliardom, fitnes, altanok s grilom, detske hojdacky a pieskovisko, volejbalove ihrisko, parkovisko, pozicovna... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V okoli je mnozstvo turistickych chodnikov, termalne kupaliska, Aquapark, mnozstvo lyziarskych stredisk (Vitanova, Oravice, Zuberec, Rohace, Zakopane, Brezovica), dalej Oravska priehrada s Ostrovom umenia, Oravský zámok, Muzeum Oravskej dediny, Zakopane (PL), pre deti atraktivny Rabkoland (PL) a mnozstvo dalsich moznosti travenia volneho casu.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: PhDr. Mária Bôžeková Penzión Borky
Informace poskytnul: PhDr. Mária Bôžeková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz