PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Liptovský Mikuláš, Demänová
Adresa: 
Demänová 478, Liptovský Mikuláš
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)918 378 207
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.penziondrak.sk www.slovenske.cz/penziondrak
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 48 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 640 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Pavčina Lehota

Wi-Fi

Po domluvě

Moderný penzión, už 10 rokov pravidelne zaradený medzi TOP Penzióny na Slovensku. Reštaurácia ponúka jedlá lokálnej aj medzinárodnej kuchyne s dôrazom na kvalitu surovín od vybraných dodávateľov. Wellness je k dispozícii počas celého dňa, dve školiace miestnosti majú celkovú kapacitu 40 osôb


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzión sa nachádza pred vstupom do Demänovskej doliny, priamo pri hlavnej ceste do Jasnej, v Demänovej, mestskej časti Liptovského Mikuláša. Vzdialenosť od centra LM je 5 km. Penzión má vlastné, dostatočne veľké parkovisko. Autobusová zastávka mestskej hromadnej dopravy sa nachádza iba 500 metrov od penziónu. Dopravu z vlakovej a autobusovej stanice zabezpečujeme na... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Hostia penziónu Drak oceňujú najmä: • komfortné ubytovanie v dvojlôžkových izbách a apartmánoch • apartmány s vlastnou kuchynkou • bohaté raňajky • reštauráciu s ponukou regionálnej a medzinárodnej kuchyne s dôrazom na kvalitu podávaných jedál, otvorenú počas celého dňa • kaviareň s pestrou ponukou kávy, nápojov a vín • regeneračné centrum s dvomi saunami a... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Lyžovanie: Jasna ski resort, 7 km, doprava hotelovým skibusom, Demanova ski resort, Ski centrum Opalisko. Vodné parky: Tatralandia, Bešeňová, Aqua vital park Lúčky. Jaskyne: Demänovská jaskyňa slobody, Demänovská ľadová jaskyňa, Stanišovská jaskyňa. Atrakcie v blízkosti: Kontakt ZOO, Tarzania - lanový park, Chopok - lanovky, Plavby na Liptovskej Mare,... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: PDMM PROJEKT, s.r.o.
Informace poskytnul: Martin Matzenauer
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz