PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Liptovský Mikuláš, Demänová
Adresa: 
Demänová 478, Liptovský Mikuláš
Web adresa:
www.slovenske.cz/penziondrak
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 48 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 640 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Pavčina Lehota

Wi-Fi

Po domluvě

Pro rodiny s dětmi

Wellness

Sauna

Moderný penzión, už 10 rokov pravidelne zaradený medzi TOP Penzióny na Slovensku. Reštaurácia ponúka jedlá lokálnej aj medzinárodnej kuchyne s dôrazom na kvalitu surovín od vybraných dodávateľov. Wellness je k dispozícii počas celého dňa, dve školiace miestnosti majú celkovú kapacitu 40 osôb

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Pro rodiny s dětmi
Sauna
Wellness
Pobyt se psem: Po domluvě

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzión sa nachádza pred vstupom do Demänovskej doliny, priamo pri hlavnej ceste do Jasnej, v Demänovej, mestskej časti Liptovského Mikuláša. Vzdialenosť od centra LM je 5 km. Penzión má vlastné, dostatočne veľké parkovisko. Autobusová zastávka mestskej hromadnej dopravy sa nachádza iba 500 metrov od penziónu. Dopravu z vlakovej a autobusovej stanice zabezpečujeme na... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Hostia penziónu Drak oceňujú najmä: • komfortné ubytovanie v dvojlôžkových izbách a apartmánoch • apartmány s vlastnou kuchynkou • bohaté raňajky • reštauráciu s ponukou regionálnej a medzinárodnej kuchyne s dôrazom na kvalitu podávaných jedál, otvorenú počas celého dňa • kaviareň s pestrou ponukou kávy, nápojov a vín • regeneračné centrum s dvomi saunami a... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Lyžovanie: Jasna ski resort, 7 km, doprava hotelovým skibusom, Demanova ski resort, Ski centrum Opalisko. Vodné parky: Tatralandia, Bešeňová, Aqua vital park Lúčky. Jaskyne: Demänovská jaskyňa slobody, Demänovská ľadová jaskyňa, Stanišovská jaskyňa. Atrakcie v blízkosti: Kontakt ZOO, Tarzania - lanový park, Chopok - lanovky, Plavby na Liptovskej Mare,... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: PDMM PROJEKT, s.r.o.
Informace poskytnul: Martin Matzenauer
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz