Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Demänová
Adresa: 
Demänová 483
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)905 346 569
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.skidubojasna.sk
www.slovenske.cz/penziondubo
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 27 lůžek

wi-fi Internet

nadmorska_vyska nadmořská výška: 500 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

Po domluvě

počasí Pavčina Lehota počasí Pavčina Lehota

Moderný penzión Ďubo nájdete v srdci Demänovej hneď na vstupe do Demänovskej doliny. V blízkosti sú známe atrakcie: lyžiarske stredisko Jasná, AquaPark Tatralandia, GinoParadise Bešeňová a termálne kúpalisko Liptovský Ján. V okolí je možnosť, turistiky, cykloturistiky, lyžovania.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzión Ďubo sa nachádza, v obci Demänová, pri hlavnom ťahu do lyžiarsko-turistického strediska Demänovská dolina - Jasná. GPS súradnice: N 49.05637865432201 E 19.58068624010491

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Pre našich hostí poskytujeme príjemné a útulné ubytovanie v 2, 3 a 4 lôžkových izbách s kapacitou 27 osôb. Každá izba je vybavená mini chladničkou, rýchlovarnou kanvicou, kúpeľňou, televízorom, satelitom, wifi internetom. K dispozícii je záhradné posedenie s grilom , detský kútik s pieskoviskom, hojdačkou a trampolínou. V penzióne sa nachádza požičovňa lyží. Parkovanie je priamo pri objekte

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Lyžiarske stredisko Jasná. Aquapark TATRALANDIA, termálne kúpalisko Bešeňová vodná, nádrž Liptovská Mara, termálne kúpalisko a plaváreň Liptovský Ján. Turistické a cyklistické trasy v Nízkych Tatrách a Západných Tatrách. Jaskyne v Demänovskej doline. Letná bobová dráha Pavčina Lehota. Skanzen v Pribiline.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Michal Ďubek
Informace poskytnul: Michal Ďubek
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz