PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Tatranská Lomnica
Adresa: 
Tatranská Lomnica 32, 059 60 Vysoké Tatry
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)524 467 520, +421 (0)903 500 551
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Fax: 
+421 (0)524 467 520
Web adresa:
www.encian.eu www.slovenske.cz/encian
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Po domluvě

Wellness

Sauna

Penzión Encián svojou polohou v centre Tatranskej Lomnice je ideálnym miestom pobytu najmä pre tých, ktorí vyhľadávajú ubytovanie v príjemnom prostredí s domácou atmosférou.

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Sauna
Wellness
Pobyt se psem: Po domluvě

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzión Encián svojou polohou v centre Tatranskej Lomnice je ideálnym miestom pobytu najmä pre tých, ktorí vyhľadávajú ubytovanie v príjemnom prostredí s domácou atmosférou. Priamo pri penzióne je parkovisko pre autá a predajňa športoveho oblečenia.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Pohodlné a príjemné ubytovanie s výhľadom na panorámu Vysokých Tatier - Lomnický štít, vás zaiste uspokojí, rovnako ako aj reštaurácia s krbom. 3 dvojposteľové izby, WC, sprcha, TV, internet. 1 trojposteľová izba, WC, sprcha, TV, internet. 7 dvojposteľových izieb s prísteľkou, WC, sprcha, TV, internet. 2 apartmány (2 plus 2 spaľne s prísteľkou), WC, sprcha, TV,... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Tatranská Lomnica je významná turisticko-rekreačná obec pri ceste Slobody, východisko do centrálnej a východnej časti Vysokých Tatier. Od polovice júna do polovice novembra sú prístupné turistické chodníky, ktorými sa dá vystúpiť napríklad na Rysy, Kriváň, Veľká Svišťovka, Lomnický štít, plesá... Z Tatranskej Lomnice môžete vystúpiť lanovkou priamo na Skalnaté... více >>

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: GASTRO INTERNATIONAL, s.r.o.
Informace poskytnul: Štefan Uhnák
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz