PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Nízké Tatry » Ubytování » Demänová » Penzion Fortuna**
Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Demänová
Adresa: 
P. J. Kerna 77, 031 01 Liptovský Mikuláš
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)911 720 687,+421 (0)911 710 669
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
ubytovanie-fortuna.sk www.slovenske.cz/ubytovaniefortuna
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 24 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 500 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Jasná - Záhradky

počasí Pavčina Lehota

Jasná - sever hlásí 40 - 95 cm sněhu

Wi-Fi

Je možný

Sauna

Penzion sa nachádza v Demänovej, v Nízkych Tatrách a je ideálnym miestom na zimnú i letnú dovolenku. Blízko sa nachádza lyžiarske stredisko JASNÁ, AQUAPARK TATRALANDIA, Thermal Park Bešeňová priehrada Liptovská Mara, jaskyne. Izby majú sprchu, WC,TV, chladničku. Internet, sauna, trampolína, zdarma.

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Sauna
Pobyt se psem: Je možný

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzión Fortuna sa nachádza v Demänovej, v malebnom prostredí Nízkych Tatier. Vlakom (rýchliky aj IC) alebo autobusom do Liptovského Mikuláša a odtiaľ MHD alebo prímestský spoj do Demänovej - smer Jasná (možnosť využiť namiesto MHD aj TAXI - 4km). Letisko Poprad - 50km.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Srdcom penzionu sú manželia, ktorí penzion vlastnia a aj ho sami prevádzkujú. Ich prítomnosť pri príprave a podávaní raňajok a aj ďalších služieb, ktoré zariadenie svojim hosťom poskytuje, dáva pocit príjemnej domácej atmosféry. Je to ideálne miesto na zimnú aj letnú dovolenku. Ubytovanie je možné v dvojlôžkových a trojlôžkových izbách s možnosťou jednej alebo... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Lyžiarske stredisko JASNÁ. Menšie lyžiarske strediská - ZÁVAŽNÁ PORUBA, ŽIAR, LIPTOVSKÝ JÁN. Aquapark TATRALANDIA. Turistické a cyklistické trasy a chodníky v NÍZKYCH TATRÁCH a ZÁPADNÝCH TATRÁCH. Vodná nádrž LIPTOVSKÁ MARA. Termálne kúpalisko a plaváreň LIPTOVSKÝ JÁN, Pavčina Lehota. Termálne kúpalisko BEŠENOVÁ. Jaskyne v DEMÄNOVSKEJ DOLINE. Kone, rafting,... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Ján Kňaze
Informace poskytnul: Ján Kňaze
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz