TOPlist
Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Ždiar
Adresa: 
Ždiar 251
Telefon: 
zobrazit telefony
0905/360 127,0918/422335
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.havranzdiar.sk
www.slovenske.cz/havran
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 28 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  950 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Ždiar počasí Ždiar


Poloha a dosažitelnost

Objekt sa nachádza presne v centre obce Ždiar a je veľmi dobrým východiskom na turistiku v lete a v zime na lyžovačku. V blizskosti sa nachádza Chodník korunamz stromov Bachledka , pošta, obchod, lekáreň. Zdravotné stredisko, obchody. Penzión je situovaný na kopci a stojí samostatne s prekrásnym a nezabudnuteľným výhľadom na Belianske Tatry Pred penziónom je aj... více >>

Vybavení a služby

V penzióne je vlastná reštaurácia, koliba, sauna, jacuzzi, masážne lôžko, fitnes, letná terasa, dvor pre deti. Rodinný penzión s kapacitou miest 28 .Možnosť si za rezervovať aj rodinnú oslavu, stravovacie služby a iné akcie podľa dohody. Posedenie v kolibe s muzikou, záhradná terasa, gril. Popis izieb: 4x 4-posteľová izba - balkón, 2x 4-posteľový apartmán s balkónom,... více >>

Rekreace a služby v okolí

Rekreácia v lete aj zime, možnosť turistiky v lete, zima zjazdové lyžovanie, bežky, v okolí sú termálne kupalisk, hrady, zámky, tenisový kurt, kolky, korčuliarska dráha v Tatranskej Kotlina, vyhliadková 14m veža v Bachledovej doline, lanovka, splav Dunajcom. Lyžiarské strediská Strednica, Bachledová dolina, Jezersko, Lomnicke sedlo.Nova atrakcia Chodník korunami stromov /Bachledka/ otvorené celoročne

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Penzión Havran
Informace poskytnul: Michalák
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz