PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Vysoké Tatry » Ubytování » Ždiar » Penzión Havran
Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Ždiar
Adresa: 
Ždiar 251
Telefon: 
zobrazit telefony
0905/360 127,0918/422335
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.havranždiar.eu www.slovenske.cz/havran
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 28 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 950 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Ždiar

Wi-Fi

Pro rodiny s dětmi

Wellness

Sauna

Penzión je situovaný priamom v centre Belianských Tatrách s priamym výhľadom z izby na hory. Celková ubytovacia kapacita 28 miest. Popis izieb: 2x 4-postelová izba - balkón, 1x 4-postelový apartmán s balkónom, 2x 2-postelová izba s balkónom, 1x3 postelova izba s vlastnou kupenou. 1x wellness v cene

Penzión Havran Detailní informace
Typ jednotky: Apartmán ***
4 Lůžka + 1 Přistýlka, Vlastní kuchyně, Vlastní sociální zařízení, Obývací pokoj
Lůžka:
2x Samostatné lůžko
1x Dvoulůžko
1x Přistýlka
Televize
Wi-Fi
Pro rodiny s dětmi
Mezonet
Detailní popis »
Sauna
Wellness
Lyžárna/kolárna
Lyžárna/kolárna
Jídelna
Krb
Televize
Satelit
Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Pro rodiny s dětmi
Sauna
Wellness
Pračka
Povlečení
Ručníky

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzión Havran sa nachádza v razovitéj obci Ždiar priamo pod Belianskými Tatrami s veĺkým pozemkom okolo penzionu a velkou terasou .Penzion sa nachádza priamo v centre a je velmi dobrým vychodiskovým miestom na turistiku.V obci Ždiar sa nachadzaju reštaurácie ,potraviny,obchod,bankomat, ,lekáreň,kaviaren,muzeum. . V blizskosti sa nachádza Chodník korunami stromov... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

V penzióne je vlastná reštaurácia, koliba, sauna, jacuzzi, masážne lôžko, fitnes, letná terasa, dvor pre deti. Rodinný penzión s kapacitou miest 28. Možnosť si za rezervovať aj rodinnú oslavu, stravovacie služby a iné akcie podľa dohody. Posedenie v kolibe s muzikou, záhradná terasa, gril. Popis izieb: 2x 4-posteľová izba - balkón, 1x 4-posteľový apartmán s balkónom,... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Rekreácia v lete aj zime, možnosť turistiky v lete, zima zjazdové lyžovanie, bežky, v okolí sú termálne kupalisk, hrady, zámky, tenisový kurt, kolky, korčuliarska dráha v Tatranskej Kotlina, vyhliadková 14m veža v Bachledovej doline, lanovka, splav Dunajcom. Lyžiarské strediská Strednica, Bachledová dolina, Jezersko, Lomnicke sedlo.Nova atrakcia Chodník korunami stromov /Bachledka/ otvorené celoročne

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Penzión Havran
Informace poskytnul: Michalák
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz