TOPlist

Penzion - štúdia Jana

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Liptovský Mikuláš, Ondrášová
Adresa: 
Tatranská 18, Liptovský Mikuláš
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)908 850 737, +421 (0)918 926 523
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.slovenske.cz/penzion-jana
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 34 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  600 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Jasná - Luková počasí Jasná - Luková

počasí Aquapark Tatralandia počasí Aquapark Tatralandia

Po domluvě


Poloha a dosažitelnost

Liptovský Mikuláš časť Liptovská Ondrašová

Vybavení a služby

Nadštandardné štúdiá (niečo ako garzónky) - každá má komplet zariadenú kuchyňu, kúpelku, TV LCD, SAT, WIFI internet a balkón. Alebo: Izby s kúpelkami a spoločnou kuchyňou, TV LCD, SAT a WIFI internetom. Veľká záhrada, veľká 4 metrová trampolína, pieskovisko, hojdačky, grill. Jednota - potraviny s rozličným tovarom 150 metrov.

Rekreace a služby v okolí

Aquapark Tatralandia: 2km; Ginoparadise Bešeňová: 18km; Skicentrum Chopok-Jasná: 14km (15% zľava z denného skipasu); Horská letná bobová dráha: 8km (-10%), Reštaurácia Liptovská koliba: 10km (-10%); Demänovská Ľadová jaskyňa a Jaskyňa Slobody (11km); Prosiecka a Kvačianska dolina: kaňon, vodopád, starý funkčný drevený mlyn, nádherná príroda s pestrými skalnatými... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Mgr. Róbert Palenčík
Informace poskytnul: Mgr. Róbert Palenčík
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz