PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Kráľova Lehota
Adresa: 
Kráľova Lehota
Web adresa:
www.slovenske.cz/penzionlarion
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Po domluvě

Penzión je situovaný na okraje obce v okolí hôr na Liptove. Ubytovanie: 19 izieb, 2 apartmány, sprcha, WC, TV, wifi. Stravovanie - reštaurácia, liptovská izba s letnými terasami a krbom. Doplnkové služby - sauna, vírivá vaňa, masáže, squash,biliard,detské ihrisko, gril...


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Rodinný penzión Larion je situovaný okraji obce v okolí hôr.Svojou polohou je priam ideálny na spoznávanie krás Liptova. Je už len vás,ktorým smerom sa vidáte obdivovať krásy tohto kraja - jeden deň smer Čerovica, ďalší deň smer Jasná a napokon smer Vysoké Tary.Neprehliadnuteľné sú aj aquaparky, múzeá, galérie, skanzemy... Náš personál Vám dodá určite pocit rodinnej pohody a ústretovosti.Tešíme sa na vás.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ubytovanie ponúkame v 12-tich dvojlôžkových, 1 štvor. izbe, 5-tich trojlôžkových izbách a v dvoch apartmánoch. Samozrejmosťou je súkromné monitorované parkovisko Stravovanie: bufetové raňajky, polpenzia (večera výber zo 4 jedál, plná penzia). Reštaurácia s denným barom, v lete - grilovanie na terase, na jeseň husacie hody, cez zimu pravá Lipt. kapustnica a al... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Okolie ponúka bohaté termálne pramene, jaskyne, skanzeny, lyžiarské strediská, krásnu miestami nedotknutú prírodu, vytvára výborné podmienky na lyžovanie, turistiku, cykloturistiku, aquaparky,vodné športy, rybolov, rafting a ďalšie aktivity v prírode

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Lehotský comp., s.r.o.
Informace poskytnul: Safarikova
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz