PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Kráľova Lehota
Adresa: 
Kráľova Lehota
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)44 5 224 500, +421 (0)902 801 602
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.penzionlarion.sk www.slovenske.cz/penzionlarion
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Po domluvě

Sauna

Penzión je situovaný na okraje obce v okolí hôr na Liptove. Ubytovanie: 19 izieb, 2 apartmány, sprcha, WC, TV, wifi. Stravovanie - reštaurácia, liptovská izba s letnými terasami a krbom. Doplnkové služby - sauna, vírivá vaňa, masáže, squash,biliard,detské ihrisko, gril...

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Sauna
Pobyt se psem: Po domluvě

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Rodinný penzión Larion je situovaný okraji obce v okolí hôr.Svojou polohou je priam ideálny na spoznávanie krás Liptova. Je už len vás,ktorým smerom sa vidáte obdivovať krásy tohto kraja - jeden deň smer Čerovica, ďalší deň smer Jasná a napokon smer Vysoké Tary.Neprehliadnuteľné sú aj aquaparky, múzeá, galérie, skanzemy... Náš personál Vám dodá určite pocit rodinnej pohody a ústretovosti.Tešíme sa na vás.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ubytovanie ponúkame v 12-tich dvojlôžkových, 1 štvor. izbe, 5-tich trojlôžkových izbách a v dvoch apartmánoch. Samozrejmosťou je súkromné monitorované parkovisko Stravovanie: bufetové raňajky, polpenzia (večera výber zo 4 jedál, plná penzia). Reštaurácia s denným barom, v lete - grilovanie na terase, na jeseň husacie hody, cez zimu pravá Lipt. kapustnica a al... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Okolie ponúka bohaté termálne pramene, jaskyne, skanzeny, lyžiarské strediská, krásnu miestami nedotknutú prírodu, vytvára výborné podmienky na lyžovanie, turistiku, cykloturistiku, aquaparky,vodné športy, rybolov, rafting a ďalšie aktivity v prírode

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Lehotský comp., s.r.o.
Informace poskytnul: Šafaříková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz