PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Slovenský ráj » Ubytování » Čingov » Penzión Lesnica
Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Čingov
Adresa: 
Čingov 113, 053 11 Smižany
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)53- 44 91 518, 903 250 086
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Fax: 
+421 (0)53-42 97 444
Web adresa:
www.cingov.com www.slovenske.cz/lesnica
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Je možný

Penzión má výhodnú polohu na dôležitej medzinárodnej trase, 5km od Spišskej Novej Vsi, v blízkosti viacerých miest s kultúrnymi a historickými pamiatkami. Je situovaný v malebnom prostredí najväčšieho strediska cestovného ruchu Čingov v Národnom parku Slovenský raj.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzión má výhodnú polohu na dôležitej medzinárodnej trase, 5 km od Spišskej Novej Vsi, v blízkosti viacerých miest s kultúrnymi a historickými pamiatkami. Je situovaný v malebnom prostredí najväčšieho strediska cestovného ruchu Čingov v Národnom parku Slovenský raj. Uzavreté bezplatné parkovisko v areáli penziónu.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ubytovanie: 9 dvojlôžkových izieb (z toho 2 s možnosťou prístelky), 1 dvojlôžková izba s kuchynkou a s možnosťou prístelky. Všetky izby sú vybavené kúpeľňou, WC, TV-SAT, rádiom a balkónom. Ďalšie služby: bazén a sauna cca 500 m od penziónu. Štýlová slovenská reštaurácia, salónik, letná terasa. Zabezpečíme Vám: sprievodcovskú službu, splavovanie na pltiach po Dunajci,... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Slovenský raj - kraj nekonečných lesov, zurčiacich potokov, zázračných roklín, vodopádov, úžľabín a jaskýň. Tiché prostredie ponúka podmienky na relaxáciu a oddych, výborné možnosti pre turistiku, cykloturistiku, v zimnom období možnosť lyžovania a turistiky na lyžiach. Spiš je klenotnicou gotiky a renesancie. Nájdete tu vzácne starobylé mestá, hrady a zámky, dedinky so zachovalou ľudovou architektúrou.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: -
Informace poskytnul: -
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz