PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Liptovský Mikuláš, Ondrášová
Adresa: 
Penzion Liptal, Mincova 20, 03105 Liptovský Mikuláš
Web adresa:
www.slovenske.cz/liptal
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 20 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 850 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Aquapark Tatralandia

Wi-Fi

Je možný

Sauna

Ubytovanie pri Aquaparku Tatralandia v L.Mikuláši, pri Lipt.Mare v nových apartmanoch 2,3,3,4,4+3 osobových, každý s kuchyňou, kúpeľkou, balkónom, TV+SAT, WIFI, SAUNA, parkovisko, miesto na grilovanie, TRAMPOLINA, detské ihrisko, domáca strava. K dispozicii paddleboard, kajak, plavba malou loďou

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Sauna
Pobyt se psem: Je možný

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Ubytovanie v nových apartmánoch pri Aquaparku Tatralandia, pri Liptovskej Mare v Liptovskom Mikuláši (500m), v tichom prostredí, pri potoku, cca 1 m od najväčšieho Aquaparku Tatralandia a Liptovskej Mary. Ľahká dostupnoť turistických trás, najznámejších lyžiarskych stredísk (Jasná, Žiar, Závažná Poruba, Liptovský Ján...), cyklotrás, jaskýň. Príďte si oddýchnuť na... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Nové apartmány s balkónmi, vlastnými kuchyňami s plným vybavenim (riady,príbory, taniere, poháre, šálky. indukčná platnička, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica). K dispozícii detské ihrisko s trampolínou, vežičkou, miesto na grilovanie, SAUNA Nové kúpeľky, TV+SAT, WIFI, parkovanie vo dvore alebo pred penziónom. SLUŽBY: - stravovanie - na dopyt; - prichod zo... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Aquapark Tatralandia cca 1km - ZOO kontakt - 1km - tunel na lietanie - 1km - Tatrapolis - 1km, - Obrátený dom - 1km, - motýlia záhrada - leto - 1km, - bricklandia - leto - 1km, SKI SLOPES - lyžiarske strediská: Jasná - Chopok, Žiarce, Liptovský Ján, Žiarska dolina, Závažná Poruba. Turistika - Západné, Nízke Tatry, Roháče, Chočské vrchy (5-12km). Otvorené supermarkety do 21-22,00 hod.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: PaedDr.Tibor Lehotský
Informace poskytnul: Mgr. Beáta Lehotská
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz