TOPlist
Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Liptovský Mikuláš, Ondrášová
Adresa: 
Penzion Liptal, Mincova 20, 03105 Liptovský Mikuláš
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)905 563 802, 00421 44 551 41 30
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
penzionliptal.sk
www.slovenske.cz/liptal
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 20 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  850 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Jasná - Luková počasí Jasná - Luková

počasí Aquapark Tatralandia počasí Aquapark Tatralandia


Poloha a dosažitelnost

Ubytovanie v nových apartmánoch pri Aquaparku Tatralandia, pri Liptovskej Mare v Liptovskom Mikuláši./500m/, v tichom prostredí, pri potoku, cca 1 km od najväčšieho Aquaparku Tatralandia. Ľahká dostupnoť turistických trás, najznámejších lyžiarskych stredísk/Jasná, Žiar, Závažná Poruba, Liptovský Ján.../, cyklotrás, jaskýň. VSTUP na oficiálnu pláž Liptovskej Mary -... více >>

Vybavení a služby

Nové apartmány s vlastnými kuchyňami s plným vybavenim (riady,príbory, taniere, poháre, šálky. indukčná platnička, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica). Nové kúpeľky, TV+SAT, WIFI, parkovanie vo dvore alebo pred penziónom. SLUŽBY: v letnej sezóne - VSTUP na oficiálnu pláž Liptovskej Mary - GRATIS - počas pobytu; SAUNA; stravovanie - na dopyt; prichod zo zvieraťom - na dopyt.

Rekreace a služby v okolí

Aquapark Tatralandia cca 1km - ZOO kontakt - 1km - lietací tunel - 1km - Tatrapolis - 1km, - Obrátený dom - 1km, - motýlia zíhrada - leto - 1km, - bricklandia - leto- 1km, SKI SLOPES - lyžiarske strediská: Jasná - Chopok, Žiarce, Liptovský Ján, Žiarska dolina, Závažná Poruba. Turistika - Západné, Nízke Tatry, Roháče, Chočské vrchy (5-12km). Otvorené supermarkety do 21-22,00 hod.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: PaedDr.Tibor Lehotský
Informace poskytnul: Mgr. Beáta Lehotská
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz