PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Tatranská Lomnica
Adresa: 
Tatranská Lomnica 20
Fax: 
+421 (0)52 4467 041
Web adresa:
www.slovenske.cz/penzion-natalia
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 10 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 880 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Skalnaté Pleso

počasí Tatranská Lomnica

Penzión sa nachádza tichej časti Tatranskej Lomnici, medzi lyžiarskym strediskom Jamy a stanicou lanovky na Skalnaté Pleso. Ponúkame Vám ubytovanie v dvojposteľových izbách (Wc/Sprcha + TV/Sat + Internet) s možnosťou prístelky.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Tatranská Lomnica 20, nad cestou slobody, lokalita Jamy. GPS: N 49° 09.783´, E 20° 16.251´

Jaké je vybavení a poskytované služby?

4 samostatné izby s balkónom (2/2+1, 2/2), TV-SAT, bezplatným pripojením na internet a vlastným sociálnym zariadením (umývadlo, sprchovací kút, WC). 1 samostatná izba (1/2) s TV-SAT, bezplatným pripojením na internet a vlastným sociálnym zariadením (umývadlo, sprchovací kút, WC). Kompletne vybavená kuchyňa (plynový sporák, chladnička s mrazničkou, mikrovlnka,... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Dobrý východiskový bod pre turistiku, cykloturistiku, lyžovanie vo Vysokých a Belianských Tatrách. Blízkosť Pienin a Slovenského raja vhodne doplňa možnosti pre atívny oddych.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Ovšonka Miloslav
Informace poskytnul: Ing.Ovšonka Miloslav
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz