PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Tatranská Lomnica
Adresa: 
Tatranská Lomnica 20
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)905 154 291
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Fax: 
+421 (0)52 4467 041
Web adresa:
www.vilanatalia.com www.slovenske.cz/penzion-natalia
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 10 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 880 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Skalnaté Pleso

počasí Tatranská Lomnica

Penzión sa nachádza tichej časti Tatranskej Lomnici, medzi lyžiarskym strediskom Jamy a stanicou lanovky na Skalnaté Pleso. Ponúkame Vám ubytovanie v dvojposteľových izbách (Wc/Sprcha + TV/Sat + Internet) s možnosťou prístelky.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Tatranská Lomnica 20, nad cestou slobody, lokalita Jamy. GPS: N 49° 09.783´, E 20° 16.251´

Jaké je vybavení a poskytované služby?

4 samostatné izby s balkónom (2/2+1, 2/2), TV-SAT, bezplatným pripojením na internet a vlastným sociálnym zariadením (umývadlo, sprchovací kút, WC). 1 samostatná izba (1/2) s TV-SAT, bezplatným pripojením na internet a vlastným sociálnym zariadením (umývadlo, sprchovací kút, WC). Kompletne vybavená kuchyňa (plynový sporák, chladnička s mrazničkou, mikrovlnka,... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Dobrý východiskový bod pre turistiku, cykloturistiku, lyžovanie vo Vysokých a Belianských Tatrách. Blízkosť Pienin a Slovenského raja vhodne doplňa možnosti pre atívny oddych.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Ovšonka Miloslav
Informace poskytnul: Ing.Ovšonka Miloslav
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz