Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Hrabušice
Adresa: 
HRABUŠICE, ulica Obchodná 77
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)904 379 711
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.penzionrepka.sk
www.slovenske.cz/repka
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 15 lůžek

wi-fi Internet

nadmorska_vyska nadmořská výška: 480 m.

Po domluvě

Vzdialený je 1km od Slov.raja. Má 6 izieb na 2 poschodiach: I.poschodie 2 izby 1x2 a 1x3 s vlast. kupeľňami (sprch.kabinka, umývadlo, WC/na izbe). II.poschodie 4 izby 2x2 a 2x3 s vlastnými kupeľňami (sprch.kabinka, umývadlo, WC/na izbe). Kompl.vybav.kuchyňu. Na prizemí bar spol.miestnost.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzion sa nachádza na okraji v obci HRABUŠICE na vedlajšej tichej ulici Obchodná 77. Vzdialený je od Slovenského raja 1km, od autobusovej zástavky 0,3km a od železničnej stanice Vydrník 3km. Od Popradu 14km, od Spišskej Novej Vsi 15km, od Levoče 15km, od termálnych kupalisk Vrbov a Poprad 15km, od Tatranskej Lomnici - Tatry 25km. Bezpečne je od vodných tokov (rieky) vzdialený 1km. GPS: N 48°976129 E 20,414973

Jaké je vybavení a poskytované služby?

6 izieb na dvoch samostatných poschodiach s kapacitou max. 15 ložok. Na 1.poschodí: 2 izby - 1x2 a 1x3 ložkové s vlastnými kúpeľňami (sprchovacia kabina, umývadlo, WC/na izbach. Na 2.poschodí: 4 izby - 2x2 a 2x3 ložkové s vlastnými kúpeľňami (sprchovacia kabina, umývadlo, WC/ na izbach) V štyroch izbách sú chladničky 80 l. Lôžka na izbách majú postelné prádlo a... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Možnosť stravovania aj v blizkých reštauráciach v obci podľa vlastného výberu, najbližšia je 60m od penzionu. Obchody s potravinami, najbližší je cca 40m od penzionu. Horské pešie túry do roklin v Slovenskom raji ako Suchá Bela, Veľký Sokol, Piecky, Sokolia dolina, Klaštorisko, Kysel atď. Kultúrne pamiatky: Levoča, Spišská Sobota, Spišký hrad - UNESCO. ZOO Spišská... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Peter Repka
Informace poskytnul: Peter Repka
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz