TOPlist

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion sa nachádza na okraji v obci HRABUŠICE na vedlajšej tichej ulici Obchodná 77. Vzdialený je od Slovenského raja 1km, od autobusovej zástavky 0,3km a od železničnej stanice Vydrník 3km. Od Popradu 14km, od Spišskej Novej Vsi 15km, od Levoče 15km, od termálnych kupalisk Vrbov a Poprad 15km, od Tatranskej Lomnici - Tatry 25km. Bezpečne je od vodných tokov (rieky) vzdialený 1km. GPS: N 48°976129 E 20,414973
Vybavení a služby
6 izieb na dvoch samostatných poschodiach s kapacitou max. 15 ložok. Na 1.poschodí: 2 izby - 1x2 a 1x3 ložkové s vlastnými kúpeľňami (sprchovacia kabina, umývadlo, WC/na izbach. Na 2.poschodí: 4 izby - 2x2 a 2x3 ložkové s vlastnými kúpeľňami (sprchovacia kabina, umývadlo, WC/ na izbach) V štyroch izbách sú chladničky 80 l. Lôžka na izbách majú postelné prádlo a uteráky. Penzión má centrálne vykurovanie celého objektu. Na prízemí ma spoločenskú miestnosť s barovým pultom s TV, biliardový stôl, elektonické šípky, spoločenské hry, V objekte aj na izbách je možnosť pripojenia WI-FI. Kuchyňu kompletne vybavenú kuchynským riadom, 4-horákovým plynovým sporákom na zemný plyn, mikrovlnkou,dvojdienou chladničkou, rýchlovárnou konvicou a TV. Záhradné posedenie v altánku s grilom na opekanie. Stolný tenis pri altánku. Záhradný šach (šachovníca na dlažbe pri altánku). Petangue. Uschovňu na bicykle. Parkovanie v uzavretej záhrade Penziónu. Penzión je v prevádzke každý rok len v jarných a letných mesiacoch od 25.4. do 25.9. ale písomné objednávky na jarnú a letnú sezónu môžte posielať počas celého roka.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Možnosť stravovania aj v blizkých reštauráciach v obci podľa vlastného výberu, najbližšia je 60m od penzionu. Obchody s potravinami, najbližší je cca 40m od penzionu. Horské pešie túry do roklin v Slovenskom raji ako Suchá Bela, Veľký Sokol, Piecky, Sokolia dolina, Klaštorisko, Kysel atď. Kultúrne pamiatky: Levoča, Spišská Sobota, Spišký hrad - UNESCO. ZOO Spišská Nová Ves Termálne kupaliska: Poprad, Vrbov. Dobšinská ľadová jaskyňa - UNESCO.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz