PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Rajecká Lesná
Adresa: 
Rajecká Lesná 660
Web adresa:
www.slovenske.cz/penzionrodus
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Po domluvě

Sauna

Novo postavený penzión ponúka ubytovanie v príjemnom prostredí Rajeckej doliny so širokou škálou služieb, športu (turistika, cykloturistika, lyžovanie, plávanie, tenis, golf...), kultúry a oddychu (termálne kúpele).

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Sauna
Pobyt se psem: Po domluvě

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzión RODUS sa nachádza v dedinke Rajecká Lesná, ktorá je vzdialená od mesta Rajeckých Teplíc 12km a Čičman 12 km. K najbližšej autobusovej zastávke je 80 m. Potraviny, reštaurácia a bar sú priamo v objekte.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

V penzióne sú apartmány a 12 dvojlôžkových izieb s možnosťou prístelky. Všetky izby sú vybavené vlastnou kúpeľňou s WC. Hostia sa môžu stravovať v reštaurácii penziónu individuálne, alebo formou raňajok, polpenzie alebo penzie. Je tu možnosť organizovať uzavreté spoločenské akcie, firemné akcie, svadby, školenia, atď. Penzión je vybavený Fin. saunou , infra saunou a s priestormi na stolný tenis

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Termánlne kúpalisko VERONIKA (Rajec) - 5km, Termánlne kúpalisko LAURA (Rajecké Teplice) - 12km, Termálne liečebné kúpele APHRODITE (Rajecké Teplice) - 12km, Lyžiarsky vlek Rajecká Lesná - 3km, Lyžiarsky vlek Čičmany - 12km, Golfové ihrisko Rajec - 8km, Tenisové kurty (Rajecké Teplice) - 12km

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: RODUS Staving s.r.o.
Informace poskytnul: Zuzana Šošková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz