PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Oravská Lesná
Adresa: 
Oravská Lesná 765, 029 57
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)43-552 4590, +421 (0)43-552 4591
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Fax: 
+421 (0)43-559 3290
Web adresa:
www.severka.sk www.slovenske.cz/severka
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 60 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 750 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Oravská Lesná - Orava Snow

Wellness

Sauna

Moderný útulný penzión ponúka oddych v nádhernej oravskej prírode. K dispozícii je celkovo 44 lôžok + 16 prísteliek, reštaurácia v štýle oravskej izby, kaviareň, relaxačné centrum a bohato vybavený detský kútik.

Celkové vybavení objektu
Sauna
Wellness

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzión sa nachádza v centre obce Oravská Lesná. Autom celoročne prístupný, parkovisko 20 m od penziónu. Vlakom - žel.stanica Kraľovany. Autobusom - smer Dolný Kubín, Lokca, Oravská Lesná. Autobusová zastávka 100m.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

K dispozícii je: 16 dvojposteľových izieb (s možnosťou 14 prísteliek) každá so samostatným soc. zariadením (WC+sprcha). 4 apartmány, každý pre 3 až 5 osôb (3 postele + prístelky), každý so samostatným soc. zariadením (WC+sprcha). Celková kapacita penziónu je 44 lôžok + 22 prísteliek. Na každom poschodí je k dispozícii kuchyňa pre individuálnu prípravu jedál. Všetky... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Obec Oravská Lesná sa nachádza v horskom prostredí. Okolie ponúka bohaté možnosti pešej turistiky (v obci je zaujímavý lesnícky náučný chodník), cykloturistiky (v obci je požičovňa bicyklov),hrania tenisu a loptových hier (tenisové kurty a telocvičňa), zberu lesných plodov a húb, prehliadku zaujímavostí v okolí ako Oravská lesná železnička, Múzeum kysuckej dediny s... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: MKM Orava,s.r.o.
Informace poskytnul: Žatkuliaková Zdenka
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz