PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Vysoké Tatry » Ubytování » Ždiar » Penzion Tatry
Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Ždiar
Adresa: 
059 55 Ždiar 680
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)908 424 858
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.pensiontatry.sk www.slovenske.cz/pensiontatry
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 24 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 980 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Ždiar

Wi-Fi

Po domluvě

Komfortný rodinný penzión v tatranskej dedinke Ždiar, poskytujúci ubytovacie a stravovacie služby.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzión sa nachádza v nadmorskej výške 900 m pod končiarmi Vysokých Tatier, v pamiatkovo chránenej rezervácii ľudovej architektúry, v obci Ždiar. 15 km od hraničného prechodu s Poľskom - Javorina – Lysa Poľana. Penzión je stiuovaný v úplnom centre. Obchody, lekári, lekáreň, reštaurácie, pošta, zmenáreň, autobusová zastávka, značkované turistické chodníky, benzínová... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Celkova kapacita penzionu je 24 osob. Dvojlôžkové, trojlôžkové izby, rodinný dvojizbový apartmán s kuchykou pre 4 osoby, rodinný trojizbový apartmán s kuchynkou pre 6 osôb, podkrovné štúdio s kuchynkou pre 2 osoby. Každá izba má sociálne zariadenie, TV-SAT so slovenskými, českými, poľskými, nemeckými, anglickými programmi, bezplatné pripojenie na internet cez... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

20 m od nás je reštaurácia Goral, 100 m reštaurácia Ždiarsky dom, 200 m potraviny. Vysoké Tatry a Belianske Tatry poskytujú návštevníkom po celý rok množstvo oddychových aktivít vhodných pre každého. V lete prevažuje vysokohorská turistika, bicyklovanie, spoznávanie historických pamiatok. S plánovaním túr Vám radi poradíme a pomôžeme. V zime to predovšetkým lyžovanie, bežecké trate po hrebeni Spišskej Magury.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Penzion Tatry
Informace poskytnul: Zuzana Bachledova
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz