PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Vysoké Tatry » Ubytování » Ždiar » Penzion Tatry
Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Ždiar
Adresa: 
059 55 Ždiar 680
Ak ako prevádzkovateľ ubytovacieho zariadenia Penzion Tatry chcete obnoviť prezentáciu Vášho objektu z archívu, prosím, kontaktujte nás telefonicky na +420 608 118 970 alebo e-mailom info@slovenske.sk
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 24 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 980 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Ždiar

Wi-Fi

Po domluvě

Komfortný rodinný penzión v tatranskej dedinke Ždiar, poskytujúci ubytovacie a stravovacie služby.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzión sa nachádza v nadmorskej výške 900 m pod končiarmi Vysokých Tatier, v pamiatkovo chránenej rezervácii ľudovej architektúry, v obci Ždiar. 15 km od hraničného prechodu s Poľskom - Javorina – Lysa Poľana. Penzión je stiuovaný v úplnom centre. Obchody, lekári, lekáreň, reštaurácie, pošta, zmenáreň, autobusová zastávka, značkované turistické chodníky, benzínová... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Celkova kapacita penzionu je 24 osob. Dvojlôžkové, trojlôžkové izby, rodinný dvojizbový apartmán s kuchykou pre 4 osoby, rodinný trojizbový apartmán s kuchynkou pre 6 osôb, podkrovné štúdio s kuchynkou pre 2 osoby. Každá izba má sociálne zariadenie, TV-SAT so slovenskými, českými, poľskými, nemeckými, anglickými programmi, bezplatné pripojenie na internet cez... více >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

20 m od nás je reštaurácia Goral, 100 m reštaurácia Ždiarsky dom, 200 m potraviny. Vysoké Tatry a Belianske Tatry poskytujú návštevníkom po celý rok množstvo oddychových aktivít vhodných pre každého. V lete prevažuje vysokohorská turistika, bicyklovanie, spoznávanie historických pamiatok. S plánovaním túr Vám radi poradíme a pomôžeme. V zime to predovšetkým lyžovanie, bežecké trate po hrebeni Spišskej Magury.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz