PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Pribylina
Adresa: 
Viera Bobriková - Penzión TOMI, Pribylina
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)907 870 109
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.penziontomi.sk www.slovenske.cz/tomi
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 18 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 700 m.

Wi-Fi

Po domluvě

Dva apartmány: Apartmán 1.poschodie-3 spálne, Apartmán Podkrovie - 3 spálne. Každý apartmán má svoju kompletne vybavenú kuchyňu so stolovaním. Služby zdarma: bezdrôtové pripojenie k internetu WiFi, parkovanie, záhrada s posedením, pieskovisko, trampolína, hojdacia sieť, hračky pre deti

Silvestr 2021 / 2022

Ubytovací zařízení disponuje volnou kapacitou pro Silvestr 2021
Přivítejte příchod Nového roku 2022 v objektu Penzión TOMI

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzión TOMI - rodinný dom, ktorý sa nachádza v tichom prostredí na okraji obce Pribylina s vyhliadkou na Západné, Vysoké a Nízke Tatry. Výhodná poloha pre vysokohorskú turistiku, cykloturistiku, návštevu termálnych kúpalísk, jaskýň, na zjazdové a bežecké lyžovanie, spoznávanie krás Liptova, či neďalekých Vysokých Tatier.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ubytovanie tvoria dva apartmány - na dvoch poschodiach. • Apartmán 1. poschodie: 3 spálne, kuchyňa s balkónom a pohodlným stolovaním (rádio, plynový sporák s elektrickou rúrou, kávovar, rýchlovarná kanvica), chladnička, komora, kúpeľňa, samostatné WC. Kapacita apartmánu: 2 - 10 osôb. • Apartmán podkrovie: 3 spálne, kuchyňa so stolovaním (sklokeramická doska,... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Možnosť stravovania v neďalekom hoteli, potraviny neďaleko ubytovania, termálne kúpaliská v okolí.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Viera Bobriková
Informace poskytnul: Viera Bobriková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz