PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Penzión TOMI, Pribylina

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzión TOMI - rodinný dom, ktorý sa nachádza v tichom prostredí na okraji obce Pribylina s vyhliadkou na Západné, Vysoké a Nízke Tatry. Výhodná poloha pre vysokohorskú turistiku, cykloturistiku, návštevu termálnych kúpalísk, jaskýň, na zjazdové a bežecké lyžovanie, spoznávanie krás Liptova, či neďalekých Vysokých Tatier.
Vybavení a služby
Ubytovanie tvoria dva apartmány - na dvoch poschodiach. • Apartmán 1. poschodie: 3 spálne, kuchyňa s balkónom a pohodlným stolovaním (rádio, plynový sporák s elektrickou rúrou, kávovar, rýchlovarná kanvica), chladnička, komora, kúpeľňa, samostatné WC. Kapacita apartmánu: 2 - 10 osôb. • Apartmán podkrovie: 3 spálne, kuchyňa so stolovaním (sklokeramická doska, mini rúra, rýchlovarná konvica, chladnička, mikrovlnná rúra aj prípojka na káblovú televíziu), komora, kúpeľňa, samostatné WC. Kapacita apartmánu: 2 - 9 osôb • Izby sú vybavené farebným TV s pripojením na káblovú televíziu. Pre hostí je ďalej k dispozícii záhradné sedenie s ohniskom, trampolína, pieskovisko, hračky pre deti, parkovanie v uzavretom dvore, zapožičanie kníh a máp, bezdrotove pripojenie k internetu -WiFi, úschovňa lyží a bicyklov.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Možnosť stravovania v neďalekom hoteli, potraviny neďaleko ubytovania, termálne kúpaliská v okolí.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz