PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Vysoké Tatry » Ubytování » Nová Lesná » Penzión Veverica
Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Nová Lesná
Adresa: 
Sadová 129, Nová Lesná
Fax: 
+421 52-4467 041
Web adresa:
www.slovenske.cz/penzion-veverica
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 20 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 781 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Štrbské Pleso

počasí Dolný Smokovec

Wi-Fi

V penzione možete najsť ubytovanie v dvojloužkovych izbách s príslušenstvom a pravdaže s možnostou prístelku. Izby su štandardne vybavené TV primačom. V spoločenskej miestnosti je k dispozicii PC so stálym pripojením na internet. V ponuke je tiež velký apartman s lodžiou a krbom.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Od stredu obce Nová Lesná po miestnej kumunikacii severným smerom 350m. Od zástavky električky cirka 10-15 min.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Izby dvojpostelové s kupeľnou a WC, štandardne TV. Spoločenská izba s knižnicou, TV a satelitom, pevné PC s pristupom na internet 24 hod zdarma, alebo prístup z vlastného PC s wifi kartou. Posedenie v záhrade, gril. Dva horské bicykle. Plne vybavení kuchyne na každom podlaží.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Letná a zimná turistika v Tatrách, Slovenskom Raji a Pieninach. Termalne kúpalisko vo Vrbove 14km, komplex Aqua park v Poprade 12km. Splav Dunajca. Historicke pamiatky, Kežmarok, Levoča, Spišsky Hrad ...

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Ing. Ovšonka Miloslav
Informace poskytnul: Ing. Ovšonka Miloslav
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz