TOPlist
Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Nová Lesná
Adresa: 
Sadová 129, Nová Lesná
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)905 154 291
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Fax: 
+421 (0)52-4467 041
Web adresa:
www.slovenske.cz/penzion-veverica
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 20 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  781 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Štrbské Pleso počasí Štrbské Pleso

počasí Starý Smokovec počasí Starý Smokovec


Poloha a dosažitelnost

Od stredu obce Nová Lesná po miestnej kumunikacii severným smerom 350m. Od zástavky električky cirka 10-15 min.

Vybavení a služby

Izby dvojpostelové s kupeľnou a WC, štandardne TV. Spoločenská izba s knižnicou, TV a satelitom, pevné PC s pristupom na internet 24 hod zdarma, alebo prístup z vlastného PC s wifi kartou. Posedenie v záhrade, gril. Dva horské bicykle. Plne vybavení kuchyne na každom podlaží.

Rekreace a služby v okolí

Letná a zimná turistika v Tatrách, Slovenskom Raji a Pieninach. Termalne kúpalisko vo Vrbove 14km, komplex Aqua park v Poprade 12km. Splav Dunajca. Historicke pamiatky, Kežmarok, Levoča, Spišsky Hrad ...

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Ing. Ovšonka Miloslav
Informace poskytnul: Ing. Ovšonka Miloslav
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz