PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Vysoké Tatry » Ubytování » Starý Smokovec » Penzión *** Villa KUNERAD

Penzión *** Villa KUNERAD

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Starý Smokovec
Adresa: 
Starý Smokovec 22, 062 01 VYSOKÉ TATRY
Web adresa:
www.slovenske.cz/villakunerad
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 22 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 1000 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Starý Smokovec

Wi-Fi

Po domluvě

Rodinný penzión s raňajkami priamo v centre Vysokých Tatier.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Rodinný penzión : Umiestnenie - Centrum Vysokých Tatier. Objekt vzdialený len 5 min. od zastávky Tatranskej elektricky v Starý Smokovec.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Izby sú vybavene vlastným soc. zariadením - sprcha / resp. kúpelňa, toaleta, televízia so SAT a kuchynka na izbe. Rodinný Apartmán: 1 x spálňa s 3.lôžkami, chodba, oddelená obývačka s rozťahovacím gaučom na spanie pre 2 osoby, kompletne vybavená kuchyňa, kúpeľňa + toaleta, balkón. Spoločenská miestnosť s krbom a televíziou. K dispozícii mame aj rodinné apartmány.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Pozemná lanovka na Hrebienok vzdialená len 5 min. pešej chôdze. Turistické trasy 5 min od objektu. Najbližšie lyžiarske stredisko vzdialené len 10 min / 400m. Reštaurácie, lanovka, bazény, sauny v blízkom okolí.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Michal Pecho
Informace poskytnul: Jana Pechová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz