PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Horný Smokovec
Adresa: 
Horný Smokovec 14, 062 01 Starý Smokovec
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)911 932 332
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.slovakiatatry.sk www.slovenske.cz/penzionpolana
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 53 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 955 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Dolný Smokovec

Tatranská Lomnica hlásí 40 - 115 cm sněhu

Wi-Fi

Po domluvě

Sauna

Poľana sa nachádza iba 10 minút chôdze od centra Starého Smokovca. Blízko nájdete krčmičky, reštaurácie, ale aj požičovňu lyží či športový obchod. Poľana nie je rýchlokvasený penzión. Je to funkcionalistická budova z roku 1929, ktorá vás prekvapí mnohými nádhernými detailami a premyslenou štruktúrou

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Sauna
Pobyt se psem: Po domluvě

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Poloha pod Slavkovským štítom neznamená, že z penziónu je ďaleko do centra. Naopak, Poľana je len 300 metrov od centra Starého Smokovca. Tridsať metrov od Poľany: stoja linkové autobusy aj skibus na lyžiarske svahy, je tu zastávka tatranských električiek.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Každý náš hosť má v Poľane na výber jedno, dvoj a trojlôžkové izby. Pre rodiny s deťmi sú k dispozícii aj priestranné rodinné izby. V zadnej časti penziónu sú izby s výhľadom na Slavkovský štít. Vpredu máte výhľad na celú Podtatranskú kotlinu. Vybavenie izieb: manželská posteľ alebo dve postele, TV SAT, kúpeľňa so sprchou, WC. Niektoré izby majú aj balkón či... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V okolí nájdete sympatické krčmičky, reštaurácie s chutným jedlom a obchody, kde kúpite kvalitnú výstroj na hory. Priamo oproti penziónu je požičovňa lyží. Výlet na Hrebienok. Vyvezte sa tam lanovkou, alebo sa prejdite pešo priamo z Poľany. Vodopády Studeného potoka. K najznámejším tatranským vodopádom sa dostanete z Hrebienka iba za 30 minút. Prechádzka je... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: suXess s.r.o.
Informace poskytnul: Silvia Cehulová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz